Wpis z mikrobloga

Heja! Szukam kompana podróży do Jordani 8 - 15 listopad. To mój drugi wypad w te strony, tym razem złożyło się jadę sam... Celem podróży jest głównie fotografia oraz zwiedzenie jednego z cudów świata "Petra", "Pustynia Wadiu Rum", oraz morze martwe i wszystko co po drodze. Mam do przebukowania jeden bilet, zapraszam do wspólnego podróżowania.

Załączam poniżej filmik z mojej ostatniej wyprawy w te strony:

https://youtu.be/ihezFuwj2NU

#podroze #podrozujzwykopem #jordania #tanielatanie #tanieloty #rozowepaski
ut2derek - Heja! Szukam kompana podróży do Jordani 8 - 15 listopad. To mój drugi wypa...

źródło: comment_1635336175bBUQ6HKaTNt6g2XssxAkXE.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Pan_Nimbus jak na razie odezwał się jedynie taki baran jak ty. Bilety poza przebukowaniem to 700 zł w dwie strony tak, że nie jest to majątek. Zebys zrozumial w swoim ograniczonym rozumowaniu tutaj nie chodzi o szukanie frajera tylko byc moze osoby ktora akurat w tamtym terminie leci w te strony i bedzie mozna sie jakos spiknac. Niestety frajer o ktorym wczesniej wspomniales to tak na prawde ty.

No i oczywiście najlepiej
  • Odpowiedz
@ut2derek: xD ale się kolega uniósł, znaczy na pewno próba #!$%@? zbędnego biletu.

Bilety poza przebukowaniem to 700 zł w dwie strony tak, że nie jest to majątek.


No słowo klucz to "poza przebukowaniem" - a z przebukowaniem kilka setek więcej. Po co ktoś ma przebukowywać bilet który Ci ciąży, skoro może kupić nowy, dla siebie, taniej, bez zbędnych opłat i wiszenia na infolinii? O takich rzeczach informuje się na wstępie
  • Odpowiedz