Wpis z mikrobloga

do czasu ciezkiego przejscia choroby :


@spidero: Jesli liczymy ze ta farsa z wirusem ma 2 lata to już każdy na to "zachorował" ze dwa razy.
Skończ wasc, wstydu oszczędź.
  • Odpowiedz
@wojna: Ja pracuje przy obsludze klienta, od samego początku mam #!$%@? na maski i klienci jak mnie widzą to też ściągają, sto czasem dwieście osób dziennie bywa i dalej nic, no cóż może jutro... XDDDDDD
  • Odpowiedz
  • 4
@wojna fajni ci foliarze. Sami stawiają sobie tezę i ja obalaja, a potem dumnie poklepują się po plechac
  • Odpowiedz
jestem lekarzem i potwierdzam, każdy foliarz przejdzie chorobę ciężko


@Chuseok: nie jestem foliarzem (ale wedlug Ciebie pewnie bede) ale wytlumacz mi po co mam sie szczepic jak mialem covida i organizm sobie z tym sam swietnie poradził?
powiem wiecej, #!$%@? mialem i odwiedzalem chorych na covid, siedzialem z nimi, palilismy razem blanty, wiec i wymiana sliny była.
jakim cudem ja jeszcze zyje?
Czekam już kolejny rok aż się spełnią proroctwa covidiotów,
  • Odpowiedz
@spidero: jestem lekarzem i potwierdzam, każdy foliarz przejdzie chorobę ciężko bo aż 99% to niezaszczepieni


@Chuseok: xD a umrze ktoś poza starym dziadem albo ekstremalnym grubasem? Ile jeszcze bedziemy robić cyrk bo grozi nam przesiedzenie paru dni na L4?
  • Odpowiedz
@Duszqable trzymam kciuki, żebyś tak samo dobrze przeszedł chorobę kolejny raz, jeśli by do tego doszło. Wywożę młodych pacjentów do szpitali w ciężkim stanie. Nieszczepionych i/lub takich którzy lekko chorowali w poprzednich falach.

Cieszę się, że Tobie poszło gładko za pierwszym - oby ostatnim - razem.
  • Odpowiedz