Wpis z mikrobloga

O #!$%@?, jest jednak sprawiedliwość na tym świecie xD Uwielbiana przez #p0lki, no bo przecież nie Polki, mama ginekolog nie zdała dziś specjalizacji z ginekologii xD MAMA GINEKOLOG z GINEKOLOGII xD Twierdzi, że jednym punktem, choć z jednego insta story wynikało raczej, że poprawnie to ona odpowiedziała może na 50 pytań ze 120. Zdawalność wynosiła ponad 80 procent. Laska zbudowała całą karierę na tytule, którego nigdy nie miała. Osobiście znam osoby co to własnym lekarzom prowadzącym nie wierzyły, bo przecież guru instagrama mówi inaczej. No i oczywiście na instastory płacz, no bo wiele osób mówiło, że egzamin trudny, ale ona to miała TRUDNIEJ, bo ją obserwują tysiące osób xD

#mamaginekolog #bekazpodludzi #instagram #lekarz #heheszki
Praemislia - O #!$%@?, jest jednak sprawiedliwość na tym świecie xD Uwielbiana przez ...

źródło: comment_1635366238F0vl08fmaTnSWRnpopF7IN.jpg

Pobierz
  • 331
  • Odpowiedz
skoro nawet nie uzyskała połowy poprawnych odpowiedzi na tym egzaminie.


@romek898: ale dlaczego twierdzisz, że nie uzyskała nawet połowy poprawnych odpowiedzi? O istnieniu tej kobiety dowiedziałem się z tego wpisu, wszedłem na jej instagram i z niego wynika, że tak powiedziała zaraz po wyściu z egzaminu. Samo sprawdzanie odpowiedzi skoro wyniki będą tego samego dnia jest IMO głupie i bezsensownie stresujące, ale to nie oznacza jeszcze automatycznie że potem kłamała mówiąc
  • Odpowiedz
@Szala: jej ojciec robił interesy w Wiedniu, szofer odwoził ją do szkoły. Nie jest to środowisko większości z nas. Ale ma mega łeb do interesów, sprzedawania siebie itd, tego nie można jej odmówić. Tak samo jak samouwielbienia.
  • Odpowiedz
@Praemislia nie wiem w sumie kim jest ta pani, ani tym bardziej nie jestem świadom jej instagramowej działalności, ale jeśli chodzi o specke - nie trzeba być specjalistą, żeby udzielać porad z danej dziedziny. Idąc na speckę pracuje się normalnie na oddziale, prowadzi swoich pacjentów, w zależności od specki (na zabiegowych jest to bardziej restrykcyjne) zakres obowiązków może się zwiększać z roku na rok (np. samodzielnie dyżurować można dopiero po 2 roku),
  • Odpowiedz
@kryptomanix: ginekologów raczej nie brakuje. Sama kiedyś mówiła, kiedy zarzucono jej, że ciągle urlopuje, a mało orzyjmuje, że jest ich pod dostatkiem i żadna pacjentka nie zostanie bez opieki z powodu jej nieobecności.
  • Odpowiedz
widzę, że pan ekspert od studiów się pojawił. Żeby przejść z 1 roku na 7 to jednak jakaś wiedzę trzeba mieć ;)


@little_muffin: niekoniecznie. studiowałem podobnie "elytarny" do medycyny kierunek na teoretycznie dość wymagającym uniwerku. studia ukończyłem 5 lat temu i osoby, które nie poszły stricte dalej w tym kierunku nie wiedzą w praktyce NIC. wykuli na egzamin, zdali, zapomnieli. a wisienką na torcie jest jeden chłop z naszego roku, które
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 34
@Praemislia: cieszenie się z porażek innych to oznaka ludzi słabych i zakompleksionych. Oczywiście odpiszesz mi, że to nieprawda, bo coś tam, ale ja doskonale wiem jaka jest prawda.
Ja gratuluję każdemu kto odniósł sukces. Mama ginekolog odniosła gigantyczny sukces komercyjny i edukacyjny. Nie da się jej tego odmówić. Dodatkowo organizuje akcje charytatywne i dama przekazuje dużo pieniędzy na te cele.
Hejtowanie jej za to, że jej się powiodło, a nie ma
  • Odpowiedz