Wpis z mikrobloga

Zawsze jak ktoś mi mówi, że skądś mnie kojarzy, albo, że gdzieś już mnie widział, to ja wtedy mówię mu, że pewnie tak, bo moje zdjęcia były w mediach, jak mnie poszukiwali do gwałtu na nieletniej dziewczynce, ale na szczęście skończyło się na wyroku w zawieszeniu. Fajne miny wtedy robią i ogólnie zachowują się śmiesznie całkiem, mnie to bardzo bawi.
  • 37
@spwasch: Ja też równie grzecznie sugestywnie chciałem dać Ci do zrozumienia, żebyś swoje złote rady kierował do osób które w jakimkolwiek stopniu liczą się z Twoim zdaniem, dla których to co mówisz ma jakiekolwiek znaczenie, o ile oczywiście takie osoby istnieją w ogóle. Kierowanie w moją stronę tego typu rad przez losową anonimową osobę w sieci typu internet nie robi żadnego wrażenia, wywołuje u mnie jedynie uśmiech i lekkie rozbawienie.
Głupota
Głupota również mnie bawi, naprawdę. Ciebie może przestać bawić gdy ze swoimi tekstami trafisz na sporego troglodytę. Nie pomoże już wówczas sto rąk ze stoma sztyletami. Jestem raczej rozumnym Mirkiem i nawet Twoje rady sobie cenię. Cenię każde rady bez względu na kanał informacji. Nikt nie jest omnibusem i spojrzenie z zewnątrz zawsze jest cenne. Ty jednak wydajesz się być najmądrzejszym i kiedyś za takie podejście do siebie, świata i innych ludzi
@spwasch: poczekaj, uporządkujmy to jakoś, a więc piszesz:

Ciebie może przestać bawić gdy ze swoimi tekstami trafisz na sporego troglodytę.


poprzednio pisząc:

Kiedyś za taki tekst ktoś przeora Ci mordę i się skończy śmieszkowanie i dzień dziecka. Mam cichą nadzieję, że kiedyś przypadkiem rozpoznam Cię na równie przypadkowej ulicy i już niekoniecznie przypadkiem wypalisz z takim tekstem.


a jeszcze dodajesz:

Jestem raczej rozumnym Mirkiem


Tutaj ewidentnie warto podkreślić i pogrubić słowo
@Hissis: w środowisku w którym się obracasz to może faktycznie są osoby dla których jest to zabawne.

Chociaż prędzej zaryzykuję stwierdzeniem, że "śmieją" czy ogólnie nie wyrażają dezaprobaty tylko dlatego bo tak wypada a nie dlatego że ten tekst jest jakoś specjalnie fajny, a tak na serio myślą o tobie że jesteś dziwnym głąbem

Pozdro z farszem
@ForestTurtles:

w środowisku w którym się obracasz to może faktycznie są osoby dla których jest to zabawne.


nie masz pojęcia w jakim środowisku, lub też w jakich środowiskach się obracam.
Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem nawet, nigdzie nie napisałem, że to co mówię jest dla kogoś zabawne, nie wiem w ogóle jaką Ty rzeczywistość sobie tworzysz tutaj, ale ochłoń dzieciaku i zejdź na ziemię, przeczytaj jeszcze raz ze spokojem, przeanalizuj sobie