Wpis z mikrobloga

Wczoraj w Filharmonii miała miejsce 18 edycja Dolnośląskich Gryfów. To taki konkurs na lizanie się po fiutach, ale dla niepoznaki zapraszane są firmy z regionu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W myśl zasady konkurs nagradza firmy, jednostki samorządu terytorialnego oraz organizacje za ich wyjątkową przedsiębiorczość, dynamikę rozwoju, spektakularne inwestycje, a także przedsięwzięcia na rzecz lokalnej społeczności.

Czy już widzicie murowanych faworytów? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Oczywiście wygrało #mpkwroclaw i MPWiK ¯\_(ツ)_/¯

Jedni nie potrafią robić tego co do nich należy i rozpieszczają nas wykolejeniami, drudzy dostarczają wodę. Brzmi legitnie i wcale nie miał znaczenia fakt, że w jury był nasz kochany prezydent! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ale ja nie o tym. Ja chciałem porozmawiać o stylu.
Weź 3 głębokie wdechy
Zmruż oczy
Wyobraź sobie że kierujesz spółką miejską
Masz parcie na szkło
Codziennie jesteś w mediach, bo zawsze się #!$%@? na afisz
Codziennie jesteś otoczony ludźmi którzy z racji tego że robią rzeczy względnie ważne, są ubrani schludnie
Dostajesz zaproszenie na galę w Filharmonii
Wiesz, że wygrasz bo wszystko było ustawione
Przychodzisz do ludzi w smokingach, #!$%@? jak nigdy, w...
w czym?

No właśnie #!$%@?. W czerwonej bluzie z kapturem, żółtym szaliku i pogniecionych spodniach.

JA #!$%@?

#wroclaw
shinX - Wczoraj w Filharmonii miała miejsce 18 edycja Dolnośląskich Gryfów. To taki k...

źródło: comment_1635406516nRv3ClkiW1NW1s4PLKewt5.jpg

Pobierz
  • 31
@shinX: Christofer Budwajziini style. Podobno zaraz wchodzi na rynek i ma być największą marką premium. Na łeb ma walić Calviny, Hugo Bossy i inne takie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@shinX: akurat to jak się ubrał jest najmniejszym problemem. Byłem w weekend we Wrocławiu, w którym się wychowałem i w którym od 6 lat nie mieszkam. To była świetna okazja żeby przypomnieć sobie dlaczego tak bardzo chciałem mieć swój samochód. Komunikacja miejska to jakiś nieśmieszny żart, w dzień w którym nie ma korków tramwaj można przegonić rowerem, bo wlecze się... nie sorry, snuje się jak smród po gaciach, bo oczywiście tory
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shinX: no widzisz, gdyby założył garnitur to nikt by nie wiedział co to za wydarzenie, a przez to, że rzuca się w oczy to przez wykop promujesz to wydarzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rad-X: Pomijając fakt, że Granulatman jest jaki jest, to zastanawiam się, czy jest jakiś powód dla którego się tak świadomie ośmiesza. Jest spore prawdopodobieństwo, że faktycznie chce wyjść na "hello fellow wrocławians" albo ukrywa zapasy granulatu, ale czy może po prostu nie ma tam jakiegoś bubu po chorobie, którego nie bardzo chce pokazywać? Spasł się strasznie, ale w drugiej strony to też może być objaw.
Ktoś ma jakieś insajderskie info?