Wpis z mikrobloga

@fizzly @emerjot @lizakoo już jako dzieciak wpadłem na taki pomysł, a dziś jestem miłośnikiem planszówek. Mój ostatni zakup to Terraformacja Marsa.

Raczej nie miałbym problemu z zaprojektowaniem - jestem dość kreatywny. Ale musiałbym mieć pewność, że kogoś zainteresują moje pomysły ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Inispirion: o ile nie uważam pomysłu za zabawny/śmieszny (bo pewnie miał taki być w założeniach), to już widziałem reklamy jakichś gówien na FB, gdzie właśnie za 100 czy 200 złotych dostawałeś ze 120 kart (zmyślam te liczby, ale nie chce mi się szukać - to była gra o cytatach). Więc MOŻE jakichś frajerów byś złapał, ale sama brać planszówkowa szybko by taką grę "zrecenzowała".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lizakoo: za to co jest w pudełku beast tzn ilość i jakość komponentów to sporo za dużo sobie życzą, sam miałem zamiar kupić, ale nie można windować cen planszowek poprzez kupno takich tytułów moim zdaniem.
@yneb: no to tez nie można tak zestawiać. Tutaj znowu masz ileś tam potworów, planszetki dwuwarstwowe. Ciężko porównać, bo w grach nie płacimy tylko za sam karton/plastik. Też nie mamy co gdybać, przyjdzie przedsprzedaż galakty to będziemy wiedzieli czy drogo/nie drogo ( ͡° ͜ʖ ͡°)