Wpis z mikrobloga

Mirki, Mirabelki
Co najlepiej użyć do strimowania #iptv z #enigma2 do #android #androidtv #mibox ?
Ma być to tak proste jak się tylko da, sam box może odpalać tylko listę i mieć możliwość zmiany programów. Myślałem o kodi, ale to chyba za duży kombajn. Jest coś polecane, może być nawet za $. Ważna prostota, najlepiej jak na dekoderze ( #openatv) , najlepiej gdyby gui i sterowanie było zbliżone. Dzięki!
Wołam jeszcze #cccam może ktoś z tagu ma podobne rozwiązanie.
  • 7
@l1ght: Co prawda to nie jest dokładnie twój problem, ale u mnie działa takie rozwiązanie:

Tuner sat VU+4kSE z OpenPli i enigma2 odbiera sygnał (u mnie stare TNKHD) i streamuje do sieci. Mogę oglądać na miboxie 4k (z Dream Player for Android TV od Christian Fees PŁATNY zdaje się parę złotych, ale wart każdego grosza - /jest też dream Player IPTV for Android TV - nie testowałem go/). Na odbiorniku sat
@swiatus85: mi box s, apka Dream Player enigma2 for Android TV (darmowa ma tylko pierwszych 5 kanałów z bukietu) jeszcze nie rozwiązałem problemu z autostartem apki, ale matula z ojcem z powodzeniem używają od ponad tygodnia (50+), nic nie zacina, jestem pod wrażeniem urządzenia za niecałe 300 zł, mi box na wifi, dekoder po przewodzie. Konfiguracja apki banalnie prosta, wszystko zaciąga z dekodera (bukiety, listy)