Wpis z mikrobloga

Rzućcie jakimś pomysłem na podłogę w kuchni. Mam taki plan mieszkania, salon plus kuchnia. Bardzo podoba nam się drewno albo drewnopodobne płytki w kuchni ale: panele w kuchni się nie sprawdzą, bo mogą na puchnąć. Po drugie nie chcemy zimnych płytek w salonie. Z tego wychodzi, że nie możemy zrobić po całości jednej podłogi. Plan jest taki żeby w salonie zrobić panele zwykle a w kuchni płytki. (czerwony kwadrat). Jak myślicie czy da radę zrobić drewnopodobne panele i obok drewnopodobne płytki i nie będzie to źle wyglądać? Wiadomo, że wzór będzie się różnił i widać będzie że to dwa inne drewna. Czy może wziąć do kuchni jakies płytki jasne z innym wzorem? (doradźcie jakie, na pewno nie w połysku). Winylowe odpadają

#remont #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie #remontujzwykopem
TurekD - Rzućcie jakimś pomysłem na podłogę w kuchni. Mam taki plan mieszkania, salon...

źródło: comment_1635418065DSOGKKOlFvQVU35kJCTt2W.jpg

Pobierz
  • 26
@TurekD: hej mogę wiedzieć na co się w końcu zdecydowałeś? Szukam właśnie inspiracji bo stoję przed podobnym dylematem - podobają mi się laminaty od quickstepa, na które właśnie jest teraz promocja i chyba się zdecyduję, ale nie wiem co robić z aneksem kuchennym. Myślałem o płytkach, żeby też już postawić na nich zabudowę kuchenną, za to facet w sklepie mówił, że QSy można śmiało dawać też w kuchni, przy czym też
@TurekD: no właśnie dokładnie z tej serii QSa chciałbym wziąć panele, szczególnie, że weszła na nie teraz promocja. Dzięki za info.

BTW - dałeś go również pod zabudowę w kuchni? Nie ma problemów ze wstawaniem paneli?
via Android
  • 1
@vinmcqueen tak, jest pod wszystkimi meblami. W jednym miejscu jak przechodzę to czuje delikatne ugięcie panela. Zobaczymy jak będzie w upały w lato. Montażyści powiedzieli mi że jeżeli się uniesie to dzwonić, oni przyjadą, zrobią cięcie multitoolem w progu drzwi i założą listwy.