Wpis z mikrobloga

Powrót do kuchennych klimatów. Mam wrażenie, że ten tag #justcraftedgoods trochę przeradza się w blog. Dziele się z Wami swoimi przemyśleniami, w wiadomościach prywatnych trochę gadamy o nożach, sposobie ich robienia i trochę głębszych rozkmin też ma miejsce ;)

Teraz czas na trochę wyciszenia, bo okaże sie, że przekroczę mase krytyczna mikroblogera xD

Santoku z kutego osobiście łożyska czyli najprawdopodobniej łh15. Właśnie po zabiegu kucia na jednej ze stron (w komenatrzu zdjecie) pojawiły się widoczne na zdjęciu linie, łożysko miało wcięcie. Takie uroki tego fachu. Na szczęście to tylko powierzchowny wżer. Z tym drewnem na rękojeści (buninga) pracowałem pierwszy raz i na pewno nie ostatni, ładne jest ;)

#justcraftedgoods - tu wrzucam swoje prace

#handmade #noze #gotujzwykopem #knifemaking
Pobierz smieszqje - Powrót do kuchennych klimatów. Mam wrażenie, że ten tag #justcraftedgoods...
źródło: comment_1635418623ZWRxq87pRCwAQ1vHMn6q9r.jpg
  • 5
@Merkor92 każdy nóż wyceniam indywidualnie Mirku. Nie chce tutaj pisać bezpośrednio pisać cen bo już zrobiłem tak kilka razy i potem muszę tłumaczyć siebie na mirko dlaczego mój nóż jest wart tyle a nie mniej czy wiecej, jakbym był winny temu, że cenie swoją pracę, czas i umiejętności ;) po prostu mi się nie chce kopać z koniem. Wolę takie sprawy załatwiać w wiadomości prywatnej i wytłumaczyć więcej o nozu, jego właściwościach
Pobierz smieszqje - @Merkor92 każdy nóż wyceniam indywidualnie Mirku. Nie chce tutaj pisać be...
źródło: comment_1635419963Hhx9QXcpYnW0RliEBTc2mx.jpg
muszę tłumaczyć siebie na mirko


@smieszqje: nie musisz, robisz bo bo widać jesteś miękki. Piszesz nóż kosztuje xxxx PLN, cena nie podlega negocjacji gdyż na tyle wyceniłem swoją pracę, materiały i zużycie narzędzi do jego produkcji. Osoby zainteresowane zakupem proszę kontakt na PW. Trolle i janusze będą trafiać na #czanolisto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Osoby które nie rozumieją takiej informacji i trafią na czarnolistę nigdy nie będą