Wpis z mikrobloga

#!$%@? już nie wiem co mi się porobiło z głową xd
Wchodzę do kuchni i nie wiem po co tam przyszedłem, zanim się do kogoś zwrócę po imieniu muszę przez chwilę zastanowić się jak ta osoba miała na imię, podpisywałem dokumenty i dwa razy już źle wpisałem rok, ostatnio lekarz mnie pytał ile mam lat to się musiałem chwilę zastanowić!

Pamiętam co robiłem rok temu, natomiast nie pamiętam co robiłem wczoraj. Wszystko jakby za mgłą, za szybą. Poza tym zupełnie normalnie funkcjonuję, tylko te drobne sytuacje mnie zastanawiają.

Ktoś miał podobnie? :)

#psychologia #psychiatria
  • 23
@detektor_szczescia: też tak mam.
potrafię obejrzeć film, a później rozmawiając z kimś na temat tego konkretnego filmu nie wiem o czym ta osoba mówi, bo zapominam, kto jest kim i co w nim się wydarzyło.
chcę coś powiedzieć, ale nie pamiętam słowa. gdy z kimś piszę, to jeszcze potrafię jakoś wygooglować po synonimach albo wpisuję ''czym je się zupę'' mając na myśli łyżkę xD
trzeba dzwonić po śmieciarkę, nic z tego
może miałeś udar?


@NaopaK: jak to sprawdzić? xd

chcę coś powiedzieć, ale nie pamiętam słowa. gdy z kimś piszę, to jeszcze potrafię jakoś wygooglować po synonimach albo wpisuję ''czym je się zupę'' mając na myśli łyżkę xD


@mogadishu: O to to! W sumie spoko, że inni mają tak samo ale trochę mnie to jednak niepokoi :)