Wpis z mikrobloga

1) Moja teściowa odwalała rożne akcje, ponieważ jest narcystyczna patologicznie, ale hitem była sytuacja gdy rozpuściła do "latających małp" (termin w psychologii na osoby wierzące i rozpowszechniające wersję narcyza), że jej syn wziął ze mną ślub ponieważ jestem czarownicą i żeby go nakłonić rzuciłam na niego urok, a zaklęcie polegało na tym, że dodawałam mu do jedzenia krew z mojej miesiączki.

Dodam, że teściowa ma jeszcze jednego syna, który jest księdzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2) Teściowa kompulsywnie sprząta w domu, np budzi się w nocy bo nie może spać z powodu, że w kuchni u góry na szafce jest kurz, więc idzie o 4 rano po drabinę i sprząta kuchnie. Jej mąż gdy wraca z pracy to na wycieraczce przed wejściem rozbiera się do rosołu, ona te ubrania delikatnie bez poruszenia niesie do bębna pralki i on wtedy w samych majtach wchodzi do domu. Tapicerki krzeseł prane raz na tydzień, firany prane raz na tydzień. Gdy mieszkałam z nimi z mężem, ona nagle wchodzi bez pukania i mówi że mamy #!$%@?ć z pokoju bo sprzątanie jest. Po tym sprzątaniu ja miałam w szafkach majtki kolorystycznie poukładane i gumki rozsypane w szufladzie też były do pudełka poskładane. W tym czasie chciałam iść na spacer, ale nie mogłam bo moje wszystkie buty były w pralce w trakcie prania. Podobnie gdy pierwszy raz mąż zabrał mnie jako swoją dziewczynę jako gościa do swojego domu to gdy wychodziłam do domu okazało się, że moje buty są wyprane i się suszą ( ͡° ͜ʖ ͡°). Gdy idziesz do toalety to ona puka do drzwi tak z trzy razy zanim zrobisz siku i gdy otworzysz drzwi ona już pod nimi stoi z detergentami w ręku: myje muszle i umywalki po każdej osobie. Ambi Pur na MAX w każdym gniazdku.

3) Nie można wchodzić do kuchni otwierać lodówki i decydować co się zje. Stajesz przed kuchnią i mówisz, że jesteś głodny i ona ci przygotowuje coś wg własnego uznania na zasadzie: wyglądasz mi na kogoś kto zje jajecznice z cebulą. Nie ma to znaczenia czy masz uczulenie na cebule ponieważ pytanie o to nie padnie. Raz zamówiliśmy hinduskie rzarcie i jedliśmy w jadalni, ona wtedy zbliżyła twarz do mojej twarzy i wskazując palcem na mój talerz powiedziała: TO JEST GÓWNO GÓ WNO G Ó W N O ROZUMIESZ? Gdy wzięliśmy ślub mąż stał przed kuchnią głodny, a ja nie skumałam i pytam o co chodzi, a on że zjadł by COŚ. Nauczyłam go kanapki robić i że może zrobić z czym chce #przegryw

4) Raz planowaliśmy w pokoju że pojedziemy na wycieczkę bo weekend i ładna pogoda. Gdy wyszliśmy nakładać buty, ona już czekała spakowana do wyjazdu. W aucie usiadła z przodu obok syna. Ja na tylnym siedzeniu.

5) Gdy mąż mi się oświadczył, ona uciekła z domu i całe popołudnie trzeba było jej szukać. Potem nagrywała mi się na sekretarkę o 3 w nocy z informacją, że nikt mnie nie chce w jej domu i żebym powiesiła się na łańcuchu, który ona mi wyśle. Nie przyszła na nasz ślub bo się tego wstydziła.

6) od 2 lat jesteśmy po rozwodzie.

Kto to przebije?
#uczucia #tesciowa #polska #ksiadz #rozstanie #tesciowie #rodzina
  • 48
@Agnsad:

Jej mąż gdy wraca z pracy to na wycieraczce przed wejściem rozbiera się do rosołu, ona te ubrania delikatnie bez poruszenia niesie do bębna pralki i on wtedy w samych majtach wchodzi do domu


Teść idiota.

Raz planowaliśmy w pokoju że pojedziemy na wycieczkę bo weekend i ładna pogoda. Gdy wyszliśmy nakładać buty, ona już czekała spakowana do wyjazdu. W aucie usiadła z przodu obok syna. Ja na tylnym siedzeniu.