Wpis z mikrobloga

@jombsik:

Masteries to rzeczywiście niewypał, z początku to do
końca nie wiadomo było jak to będzie działało - "miały być połączone" i zakładałem (nie słusznie), że aktywowanie np. dwóch Masteries tego samego rodzaju i przeznaczenie punktu drzewka w jednym z nich na np. HP, to automatycznie w drugim ten punkt
byłby aktywny (niejako za darmo) ale niestety to tak nie działa.

I cały ten szum wokół tego to tylko taki kolejny
@jombsik: przeciez masteries to pogrom.. Wiele buildow zyskalo na tym, a malo ktore stracily.
Co do dropow, to niestety jest to gadanie casuala. Powiedz uczciwie ile godzin dziennie grales POZA hideoutem? No wlasnie. Hideout to lava i twoj gameplay to powinien byc mapa za mapa. Chyba, ze jestes cwaniak to mogles craftowac clustery z mety.
Ale tak, zgadzam sie ze sam Scourge ssie, bo tylko scourged mapy cos dropia, ale ogolnie
@jombsik: Liga jest świetna tylko musisz umieć modowac mapy ponieważ dostajesz masę mobow z mechaniki a jak wiadomo im więcej mobow tym lepiej. Robienie map które corruptuiesz jest bardzo opłacalne.
CO Do one shotow to w każdej lidze były i będą bo to PoE xD
Co do dropu exow to ja nie narzekam. Mapa minimum 80% deli, odpowiednie scaraby, rozwinięty atlas i dobre kamyczki dają elegancki zarobek.
Zawsze mam bekę z
@KittySlayer: no i tak to niestety też z mojej perspektywy wygląda. I w ogóle miałem nie grać w tę ligę, ale po zapowiedziach się zainteresowałem i ostatecznie potrzebnie.

@Noggenfogger: ja nie mówię, że masteries są złe. Po prostu zanosiło się, że będą dużo silniejsze i interesujące, a szału nie ma. Marzyło mi się, żeby to było coś a'la clustery bez clusterów. Podsumowując: fajna rzecz i jak najbardziej na plus szkoda,
@Potega_cebuli: najprościej z YT, są filmiki z juicowania mapek aby ogarnąć jakie currency się przydaje i potem zostaje kwestia wybrania na czym chcesz zarabiać, sprawdzasz ceny scarabow, kamyczków (specjalne watchstone'y) deli orby i lecisz. No i oczywiście rozwinięte regiony przez Maven.
Więc polecam poświęcić trochę czasu i zaznajomić się z (przynajmniej średnim) juicowaniem mapek ponieważ Alch&Go jest dobre w pierwsze 2 dni ligi