Druga połowa znowu, słaba w wykonaniu Arsenalu.
Gdyby nie Ramsdale to byłby już remis.
Tak jak kiedyś pisałem Arteta nie potrafi sobie radzić z rywalem, który przyciśnie.
Inni menedżerowie potrafią przeanalizować grę, wyciągnąć wnioski, by gra nie wyglądała tragicznie.
Niestety Arteta, przy zmianie gry rywala nie wie jak odpowiedzieć i najczęściej kończy się dramatyczną obroną przed coraz większymi zasiekami rywala.
#arsenal #mecz
  • 2
@yshm
Poczynając od spotkania z Tottenhamem, gdzie Arsenal po pierwszej połowie wygrywał 3-0, druga połowa była już diametralnie inna. W tym spotkaniu wystarczyło że Espirito Santo zdjął z boiska Delle Alliego a w jego miejsce wszedł Skipp i już środek pola był zamurowany, i skończyła się dobra gra Arsenalu w tym meczu.

Spotkania z Brighton, Crystal Palace, a nawet z Aston Villa wyglądały podobnie. Wystarczyło że menedżer rywali coś tam pozmieniał i