Wpis z mikrobloga

Bardzo znamiennie jest to, że liderem opozycji w tym kraju jest polityczny-nieudacznik, który na wszelkie problemy społeczne miał jedną stałą odpowiedź w stylu "nie da się, ja nic nie mogę, nie ma pieniędzy, cieszcie się, że w kranie jest ciepła woda", a jego "polityka" zagraniczna ograniczała się tylko i wyłącznie do całowania obcych butów...

#antykapitalizm #bekazneuropy #bekazprawakow #bekazlibka #polityka
throwaway2137 - Bardzo znamiennie jest to, że liderem opozycji w tym kraju jest polit...

źródło: comment_1635607953w9Prl34uMJmn060YF7R7hN.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@throwaway2137: Kiedyś to były czasy za Pana Premiera Donalda Tuska. Dymisje za zegarek czy za samobójstwo w więzieniu. Dziś to im większy wałek lub inny szwindel to awansik leci XD
Nie ma tygodnia bez afery przez tych ich ekspertów.Im to szybciej jebnie tym lepiej nawet dla wyborców PIS bo oni przy tej swojej inteligencji nigdy nie zrozumieją do czego dąży ten pseudo rząd.
  • Odpowiedz
@throwaway2137 Tusk to nie moja bajka i nie zamierzam głosować na niego / PO ale nie można powiedzieć że jest nieudacznikiem, politykiem jest sprawnym to fakt. Kaczyński też taki jest co nie znaczy że są dobrzy.
  • Odpowiedz
@throwaway2137 a co osiągnął twój pracodawca? Poza tym że nie zagłodził własnego kota ( ͡º ͜ʖ͡º) nic nie ma, nie miał i mieć nie będzie, odejdzie w zapomnienie jak pierd po dobrym kebsie (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz