Wpis z mikrobloga

@Rosalinea: twitt zniknął, może autor doszedł do tych samych przemyślen co ja.. ktoś tam jeszcze pisał że rzekomo Wiki wyznawała uczucie Matiemu?? I że pytała się go czemu Vanessa.. ciekawe czy będzie jakaś eskalacja tego konfliktu.
@Lolek1011: @Dewasta: @Rosalinea: W kuchni gdy Wiki z Milchadem po pijanemu gotowała żarcie to absolutnie nie było żadne wyznanie miłości. Milchad odchodził po przyjemnej rozmowie a ona po prostu powiedziała "kocham Cie" nie jako wyznanie miłości do niego ale na zasadzie jak to się mówi kocham was, kocham ludzi, kocham cały świat. A szczególnie po alkoholu ludzie są tacy kochający wszystkich i wszystko i tu Wika też była taka
@crazy_frog: na Twitterze pod #hotelparadise ktoś napisał, że Vanessa na live mówiła, że któraś dziewczyna z hp powiedziała, że wie kim ona jest i zasugerowała, że jest eskortą.

I dalej w komentarzach były rozważania czy to moze nie Wiki, bo na innym live bylo widac też że za sobą nie przepadają. Ktoś tez pisał, że to nie Wiki, bo jak z Miłoszem planowali strategię to mówiła, że dziwczyny tak jadą po
@kartelling: To ja natomiast widziałam rozmowę Klapessy i Milchada na gdybalni gdy rozmawiali o hejterach. Klapessa mówiła że był taki profil "warszawskie Don Juany" czy coś w tym stylu, gdzie były zdjęcia warszawskich imprezowiczów na których trzeba uważać i na żeńskim odpowiedniku tego profilu, chyba "warszawskie atencjuszki", pojawiło się jej zdjęcie i najbardziej plusowanym komentarzem były kłamstwa na jej temat. Mówiła że bardzo ją to bolało bo ona wie jaka jest