Wpis z mikrobloga

Z wielu powodów ten rok "rowerowo" był dla mnie sporym rozczarowaniem. Liczyłem, że w listopadzie uda się wykorzystać kilka okien pogodowych. Niestety sezon się dzisiaj dla mnie prawdopodobnie zakończył - doszło dzisiaj do kumulacji i straciłem obydwie dętki ¯\_(ツ)_/¯

Sam raczej sobie tego nie zrobię (mam wybitnie 2 lewe ręce do tego typu rzeczy a poza tym zawsze boję się, że coś przy tym popsuję bądź rozwalę) a zanim rower wróci z serwisu to będzie grudzień. Pozostaje chyba zbierać siły na następny sezon.

A poniżej zdjęcie z gatunku "parę chwil przed tragedią" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rower #gravel
user48736353001 - Z wielu powodów ten rok "rowerowo" był dla mnie sporym rozczarowani...

źródło: comment_1635775943TGjWSUInG7fxjXeVwxRuFL.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@luxkms78: Do samochodu też mam pecha, bo stoi w warsztacie już prawie trzeci tydzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Siłą rzeczy jeszcze się nie orientowałem, ale na tyle znając realia wrocławskie to mniej niż te 2 tygodnie (w sumie to bym wytrzymał #pdk) nie są takie oczywiste ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@user48736353001: nie rób sobie jajec kolego. Im szybciej nauczysz się podstaw, tym lepiej. Człowiek się na łóżku piekli, bo taka piękna pogoda za oknem, a ten tu się dętki boi. Rynce opadają (°°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@user48736353001: Cumplu, o ile to nie żart i to naprawdę taki problem, to za piwko Ci je zmienię, nawet w tym tygodniu możemy się umówić xD
Ale tak jak piszą wyżej - ani to skomplikowane, ani czasochłonne, a jazda samemu bez tej umiejętności to proszenie się o kłopoty, więc warto się nauczyć.
  • Odpowiedz
Miałem usuwać ten wpis, bo klimat zrobił się jak na pierwszej lepszej facebookowej grupce rowerowej, ale z drugiej strony trzeba brać odpowiedzialność za to, co wypisuje się na portalu ze śmiesznymi obrazkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Desmosedici:
@bartman28:
@luxkms78:

Gratuluję kolegom zręczności i poradności, licencji na amatorskie bujanie się na rowerze (gdyby takowe przyznawano) pewnie w życiu bym nie dostał.
Przejrzałem parę poradników na YT
  • Odpowiedz
@user48736353001: Widzę, że kolega z Wrocławia, bo dziś przeskakiwałem przez to drzewo. Wpadnij do mnie to ci za piwo wymienię te dętki. To jest naprawdę banalna sprawa i szkoda zamrażać rower na tyle czasu. Który serwis ma takie chore terminy na wymiany dętek? Przecież to jest chwila roboty. Chyba, że złapałem zarzutkę.
  • Odpowiedz