Wpis z mikrobloga

Sanah to typowa #p0lka. Całe życie kręci się wokół ruchania, każda piosenka kręci się wokół wspominana Chada, który zasiał spustoszenie w jej głowie. Ogromna tęsknota i żal, że z chadem nie wyszło, ale też potężna radość, że udało się osiągnąć te najpiękniejsze wspomnienia w życiu właśnie z nim - będzie o czym myśleć kładąc się spać obok nudnego beciaka.
Nic dziwnego, że to się tak normictwu podoba, a polkom w szczególności.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #feels ##!$%@? #gorzkiezale #zalesie #gownowpis
hauser15 - Sanah to typowa #p0lka. Całe życie kręci się wokół ruchania, każda piosenk...

źródło: comment_1635806371iIIgA3Hs81lQOY5AwyS179.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@hauser15: jaaaa #!$%@?... brzydka, nie potrafi śpiewać, #!$%@? teksty, "a kto to jest Sanah", ryj do wymiany... Wykop w pigułce.
Według mnie jest ładna, głos ma ciekawy, co do tekstów niektóre są ciekawe inne niższych lotów, ale na pewno inne od większości topowych artystów. Przypominam, że połowa wykopu twierdziła, że Cypis (ten od koksu 5 gram) ma ciekawe teksty. Z Leosią to samo - wygląda jak śpiewająca patusiara, głosu brak, autotune
chomik3 - @hauser15: jaaaa #!$%@?... brzydka, nie potrafi śpiewać, #!$%@? teksty, "a ...

źródło: comment_1635848850FcAjmqBmVzrkXtxaoJ8VkI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@chomik3 dopiero wczoraj zerknąłem się z jej twórczością i bardzo przyjemnie słuchało mi się jej płyty IRENKA. Teksty, istotnie, nie są zbyt głębokie, ale mają swój niezaprzeczalny urok i lekkość, która wprawiła mnie w pozytywny nastrój, podobnie jak muzyka. Szczerze mówiąc gdy śpiewała o "byłym" to rysował mi się trochę taki jego obraz, jak we wpisie opa, ale rezolutne teksty Sanah nadawały jej doświadczeniu żartobliwy charakter i taki też odbiór sugerowałbym zachować.
  • Odpowiedz