Wpis z mikrobloga

@Cierpienie: O to, że dla tumana z radia jedyna akceptowalna pogoda, to taka bez deszczu i mrozu. Typowy radiowy prezenter potrafi się cieszyć z tego, że w styczniu zamiast śniegu i mrozu są na przemian rozmarzające i zamarzajace psie gówna i ogólna chlapa, ale jest za to na plusie.
  • Odpowiedz
@marcinkox3: pochodze ze wsi, rodzice zawsze mieli sad, wisnie, truskawki. Nic bardziej nie #!$%@?, jak przy rwaniu wisni, słuchając radia, upal taki, ze ja #!$%@?, szlo sie ugotowac na stojaco w cieniu, a ten debil z rmfu czy innej zetki pieje z zachwytu bo taki upal. Postój sobie kretynie pół dnia na tym słońcu, to zobaczymy, czy dalej będziesz taki mądry. ( ͠° °)
  • Odpowiedz
@marcinkox3: O żesz #!$%@?, ja się zawodowo zajmuję zaopatrzeniem w wodę przemysłu, rolnictwa itp. więc mnie to #!$%@? boli po stokroć.

Rok chyba 2016 czy 2017 - sierpień, susza, pustynnienie pól, brak wody do chłodzenia elektrowni, brak wody w kranie; zagrożenie pożarowe over milion,
prezenter RMFu: „No moi kochani niestety jutro POKROPI w Wielkopolsce, na szczęście nad morzem i w centrum PIĘKNA SŁONECZNA POGODA”
Aż się #!$%@?łem.
  • Odpowiedz
@marcinkox3: żeby robić jako prezenter radiowy, to trzeba chyba mieć jaką wyższą szkołę januszerki ukończoną i umieć trafić do wszelkiego motłochu swym głosem, ani mądrze nie gadają, nieciekawie, na muzyce również się nie znają, a brzmią jakby jedyną ich pasją było sprzedawanie ludziom kuponów na radiową loterie
  • Odpowiedz
Typowy radiowy prezenter potrafi się cieszyć z tego, że w styczniu zamiast śniegu i mrozu są na przemian rozmarzające i zamarzajace psie gówna i ogólna chlapa, ale jest za to na plusie.


@rolnik_wykopowy: bo właśnie taki ma być, ma poprawiac humor i samopoczucie, nikt nie chce słuchać zali i bólów dupy gosh tylko w bolzce musi być smutno
  • Odpowiedz
@ColdMary6100: Przeczytałaś chociaż kilka wpisów w tym temacie? Nie wszyscy pracują w korpo z kaszlącą Anetą, tylko często na słońcu, lub zajmują się, jak jeden mirek tu pisał, zaopatrywaniem w wodę elektrownie, więc jeśli radiowy przygłup cieszy się, że od dwóch miesięcy nie spadła kropla deszczu i od ósmej rano jest lampa 30*C, to jedyne komu może to poprawić humor, to b0lagom zza biurka. Myślący Polacy będą się tylko #!$%@?ć.
  • Odpowiedz