Wpis z mikrobloga

Zwykły człowiek widzący w szkole nauczanie o środowisku - to ważne, żeby dbać o środowisko i przekazywać to dzieciom.
Prawak widzący w szkole nauczanie o środowisku - hurrr durrr URABIANIE, lewactwo

Dziura ozonowa i jej przeciwdziałania to wspaniały przykład jak człowiek coś niszczył w środowisku po czym zaczął to naprawiać i sobie poradził lepiej bądź gorzej.
#bekazprawakow
Pobierz sipcabej - Zwykły człowiek widzący w szkole nauczanie o środowisku - to ważne, żeby d...
źródło: comment_1635839066kN5ZLZ20fnI7IlCJsvTfRB.jpg
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sipcabej: tak, my sobie poradzilismy z dziura ozonowa xD ty ja czlowiek nie miales nic do powiedzenia, wycofali z produkcji czesc srodkow chemicznych i tyle. Jako czlowiek wyboru nie miales, a przypisujesz ludziom jakis nadludzka prace w celu ratowania planety.
i przez to że poradziliśmy sobie z dziurą ozonową prawaki uznają że to jest przekręt i nigdy nie istniała (a więc GO to też przekręt oczywiście!!)


@CamusVevo: A wiesz, co jest najlepsze? Że jeśli jakimś niewyobrażalnym cudem uporamy się z kryzysem klimatycznym, to zostanie zastosowana dokładnie ta sama narracja. Przygłupy będą się cieszyć "no i co, mówiłem, że to nic takiego".
@sipcabej: Swoją drogą polecam książkę "factfulness" m.in. (właściwie ostatni rozdział) wspominany jest problem z ekologia. Tak. Ekologia w wielu kwestiach była przesadzona wyolbrzymiana często przedstawia się z całego przekroju opcji tylko te najgorsze ale to nie znaczy że nie powinni tak robić. Warto wiedzieć że jest lepiej niż nam to rysują ale warto też wiedzieć że bez przerysowania tego obrazu nikt by z tym nic nie robił. Gdyby podano nam przekrój
@sipcabej: Myślę, że @peszmerd: chodzi o to, że mimo #!$%@? setek miliardów cebulionów na całym świecie nie zmieniło się nic. Mimo edukacji, szkoleń, broszurek, programów w TV, protestów i zmiany słomek na papierowe świat miał cały czas kłopot nie tylko z dziurą ozonową ale z innymi rzeczami. I co ta cała edukacja dała? Absolutnie nic. Trzeba było od początku uregulować wszystko prawnie i byłoby cacy.

Także też to osobiście widzę