Wpis z mikrobloga

@mickpl: Bo wyjdą na ulicę. Dlatego nie podwyższą o 2pp. tylko będą robić po kawałku i obserwować.
Jak nagle rata z 1500zł urosłaby do 2200 to uwierz mi ludzie by wyszli i strajkowali jak nigdy.
+ dużo ludzi ma raty na różne przedmioty, głównie AGD/RTV + leasingi/kredytu na samochód i najważniejsze czyli karty kredytowe, stanowią aż 13% wszystkich kart, to naprawdę sporo, bo około 6MLN.

Gdyby urosły o te 2pp to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mickpl: zasmucę wszystkich, ale ten rząd zrobi wszystko, by nie zaszkodzić swoim ( głupim ), a zabrać innym ( mądrym ).
  • Odpowiedz
@Devilus: Kwestia tego, że zacznie się palić pod pupą. Najbardziej ludzie są #!$%@? i zdesperowani jak głód zajrzy w oczy. Co by nie mówić nie jest kolorowo ale ciepło w domu i co do gara wrzucić każdy ma.
  • Odpowiedz
@wonsztibijski: Polacy nie wyszli, jak był wprowadzony rozbiór Polski (tk 2016). Polacy prędzej wezmą dodatkowe weekendy żeby potulnie spłacić kredyt i mieć na miskę ryżu. Dopiero jak ludziom zajrzy bieda do dupy i mam tutaj na myśli biedę taką, w której nie będzie na podwawelska, a nie biedę w stylu nie mogę sobie kupić komórki. No i oczywiście, jak historia pokazuje, jak nie będzie na wódkę. To jest koronny argument, a
  • Odpowiedz