Wpis z mikrobloga

Co polecacie w segmencie słuchawek nausznych? Jestem strasznie niezdecydowany i nie wiem na co zwrócić uwagę. Preferowałbym coś w stylu minijack + możliwość odpinania kabla i możliwość pracy bluetooth, ale nie ukrywam że cena gra tu dużą rolę (do 300 zł) więc praca na samym minijacku też może być, ostatecznie i usb wchodzi w grę. Słuchawki głównie z przeznaczeniem do oglądania filmów, słuchania muzyki z laptopa, czasem jakaś gierka + discord, (sporadycznie z telefonu, oczywiście jeśli byłoby to usb no to nici z tego). Mogą być używane.

#sluchawki #muzyka #audio #elektronika
  • 7
  • Odpowiedz
Może Edifier W820BT? Nie są złe, ale dwa minusy: po pierwsze - trochę się pomęczysz zanim się do nich przyzwyczaisz okupując kilka dni obolałymi uszami, a po drugie - pady dość często się rwą.
  • Odpowiedz
@profesjonal_drajwer_of_taczka: Trudno mi coś sensownego powiedzieć o budowie, bo nie miałem dostatecznie wielu słuchawek, by stwierdzić jednoznacznie czy różnica jest zauważalna. Ja mam akurat dość duży łeb, to z pewnością swą rolę odgrywało. ;) Ot, jak wspomniałem, kilka dni dyskomfortu i później bez problemu, a bywa, że pół dnia bez przerwy mam założone. W każdym razie w tym przedziale cenowym wydaje mi się, że opcja dobra, choć sam nie obraziłbym się,
  • Odpowiedz