Wpis z mikrobloga

@swiniakstatysta: szkoda gadać, ogólnie jak chcesz teraz kupić np. polską elaborkę od PFA to masz im dostarczyć w zamian łuski, inaczej nie sprzedadzą Ci nawet sztuki. Czytałem na jakiejś grupie, że dochodzi do scysji pomiędzy właścicielami strzelnic, a ludźmi co próbują na nich zbierać łuski po sobie i po kolegach xD Sytuacja ogólnie jest spowodowana tym, że rynek USA chłonie totalnie wszystko, ceny poszły do góry z racji na inflację, braki
szkoda gadać, ogólnie jak chcesz teraz kupić np. polską elaborkę od PFA to masz im dostarczyć w zamian łuski, inaczej nie sprzedadzą Ci nawet sztuki.


Ladnie. Dostaw od s&b i pmc juz w tym roku ponoc moze nie byc.

Czytałem na jakiejś grupie, że dochodzi do scysji pomiędzy właścicielami strzelnic, a ludźmi co próbują na nich zbierać łuski po sobie i po kolegach xD


@kidnice: kilka miesiecy temu na waldorffa juz
@swiniakstatysta: na FSO była ta inba z łuskami, gość zbierał swoje i pytał kolegów z innych stanowisk czy może pozbierać ich łuski, jak właściciel obiektu to zobaczył to zrobił mu karczemną awanturę xD
@d3stabilizacjon: masz tam gdzies 9x19 115gr? w stolicy nigdzie nie ma, kontaktowalem sie osobiscie z dwoma sklepami - z 9mm maja jedynie grzybkujaca lub jakas nietypowa 2x drozsza niz to czego uzywam zazwyczaj. Na stronach pozostalych to samo, brak na stanie. Latam nawet po google mapsach i szukam w sklepach ~100km od waw, podobnie, choc nie wiem na ile maja aktualne stany magazynowe.