Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki jak inicjować seksy? Zawsze to było moim problemem, czuje trochę "żeżuncje", nie jest to takie naturalne
W przypadku kiedy z rożową żyliśmy na odległość i to taką powiedzmy znaczną, widząc się na weekendy mieliśmy te 48h, więc wiadome było, że bez zbędnych ceregieli od razu się parzyliśmy, ale też spotykaliśmy się już odstawieni, wypachnieni itd

A teraz jak mieszkamy razem.. ja siedzę w jakimś t-shircie, ona też w moim t-shircie albo jakiejś piżamie, włosy na szybko w cebulke, ja też tylko zaczesane, no komfortowo. Żremy, oglądamy netflixa lub siedzimy na kompie, czasem sobie heheszkujemy jakimiś pociskami w swoja strone.. nie czuje tego, zebym nagle zaczął się dobierać w takim stanie, żrąc przed chwilą pake czipsów, zapijając colą, z nadętym brzuchem i bekiem tłumionym w gardle xD. Ona chyba podobnie

Także najczęsciej to wygląda na zasadzie, że mówimy sobie "e cho do sypialni" i idziemy. Ale to nie jest taki łogiń jak był na początku

Jak wy inicjujecie ze swoja drugą połówką? Jakieś protipy?

#seks #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61826ec85ec838000a7ef821
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 17
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Po prostu bierzesz co Twoje. Łapiesz mocno za dupę i przechodzisz do konkretów. Kobieta powinna być zadowolona i Ci pomagać w dobieraniu się do niej. A jak się krzywo patrzy lub wybrzydza (wyjątkiem są konkretne, zweryfikowane argumenty że np. chora albo serio źle się czuje) to zmień kobietę na taką, która nie będzie marudzić.
  • Odpowiedz
OP: @lov3Tbon3: tu nie chodzi o to, że ona się krzywi, czy nie daje, ale nie ma takiego zapalnika. Tak jak powiedziałem. Jak siedzę przed kompem, jem czy coś pije, od gazowanego chce mi się beknąc albo się nażre i jestem ociążały, to nie chce mi się mieć seksów. Tak samo pewnie ona może myśleć. A umawiać się na to jak na wizytę do lekarza to też tak sobie

poza
  • Odpowiedz
Żremy, oglądamy netflixa lub siedzimy na kompie, czasem sobie heheszkujemy jakimiś pociskami w swoja strone.. nie czuje tego, zebym nagle zaczął się dobierać w takim stanie, żrąc przed chwilą pake czipsów, zapijając colą, z nadętym brzuchem i bekiem tłumionym w gardle xD


@AnonimoweMirkoWyznania: I każdy wieczór spędzacie w taki sposób? Nawet się nie przytulacie, nie miziacie, nie całujecie ani nic? Przecież od tego prosta droga do seksów.
  • Odpowiedz
OP: @LeVentLeCri: nie jest to kwestia swieżości. mi to nawet nie przeszkadza, jeżeli nie jest perfekt świeża, bo nawet jak jest to po chwili seksu człowiek juz jest spocony także tbw.. po prostu nie wiem, nie ma tego momentu, gdzie ludzie się na siebie gapią i jazda. Jak to sobie wyobrażałem.. hmm.. no chyba tak, jak wtedy gdy nie mogliśmy się widzieć codziennie. że po prostu było tarło #!$%@? zanim
  • Odpowiedz
Marcin: Ja swojej dziewczynie mówię wprost "będzie ruchanko dziś?" i po prostu wieczorem po kąpieli przystępujemy do akcji bo obie strony tego chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°) a w praktyce wygląda tak że każdego wieczoru zaczynamy się w łóżku przytulać, gadać o głupotach, śmieszkować, rozmawiać o mijającym dniu, planach na jutro, tutaj jakieś uszczypnięcie, buziak mocniejsze przytulenie, całowanko, nagle benek stoi i przystępujemy do działania ( ͡
  • Odpowiedz