Wpis z mikrobloga

#rysunek #naukarysunku #szkice #grafika3d
Cześć, 2,5 miesiąca temu wziąłem się za rysunek, od tego czasu mniej więcej codziennie coś tam sobie baźgrałem. Dosyć mocno się wkręciłem, na tyle, że docelowo chciałbym tworzyć własne koncepty + grafikę 3d. Dlatego zakładam tag #naukarysunkuzszethem w którym będę na bieżąco raportował swój progres oraz różne rozkminy dot. rysunku i modelingu. Celem tagu jest zmotywowanie siebie jak i innych, oraz wymiana doswiadczeń z innymi amatorami.
Poniżej parę prac - progress na przestrzeni tych dwóch miesięcy.
Szeth - #rysunek #naukarysunku #szkice #grafika3d 
Cześć, 2,5 miesiąca temu wziąłem ...

źródło: comment_1635948385GBVKdHzM9PawKrbKLMAjyu.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Szeth: Jak chcesz robić concept arty i 3d to szkicownik sobie zachowaj na wyjazdy czy spacery, a weź się od razu za tablet. Nawet ogarnianie podstaw takich jak anatomia jest dużo prostsze, bo dużo łatwiej się koryguje błędy.
  • Odpowiedz
@Decode: pewnie będę kontynuował, ale właśnie cyfrowo bardziej. Chciałbym też się wziąć za malarstwo - ale to w przyszłości, na razie chcę połączyć przyjemne z praktycznym, a nuż uda mi się załapać do gejmdevu czy coś.
  • Odpowiedz
@Szeth: Jak Cię stać to bierz z ekranem :P Ale do nauki styka zwykły do 2 stówek. Na co zwrócić uwagę to stopnie nacisku i ewentualny tilt.
  • Odpowiedz