Wpis z mikrobloga

I to już ostatni ze zwykłych zestawów lego które udało mi się wygrzebać i jakoś poskładać do kupy

Forestmen's River Fortress 6077 z roku 1989. Niekompletny i bez instrukcji. Sam zamek + tratwa są w zasadzie w 100% kompletne - wystarczy tylko dociąć i nawinąć kawałek sznurka żeby dało się podnosić bramę. Poza tym wszystko na swoim miejscu, jeden mieczyk na tratwie jest tylko uszkodzony

Natomiast w kwestii figurek jedyna jaką mam to ten "więzień" w zamku. Z pozostałych nie mam ani jednej, ostały mi się tylko akcesoria w postaci dwóch łuków, dwóch kołczanów, jednej brązowej czapeczki, i czterech piórek - trzy potrójne (niebieskie, czerwone, żółte) i jedno duże pojedyncze (czerwone)

#lego #klocki #zabawki #chwalesie
BorysKafarov - I to już ostatni ze zwykłych zestawów lego które udało mi się wygrzeba...

źródło: comment_1635952093Oa3nVJgi7xGhO1L5edc02I.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@turbodziura: nie, mam zamiar tu sprzedac xd. Po prostu wygrzebalem swoje stare klocki, posortowałem, poskładałem do kupy, podokupywalem co mogłem, pomyłem, poskładałem, porobiłem zdjęcia i powstawialem na wykop xd

Aktualnie jestem na etapie sortowania sobie tego w tekst co mam i w jakiej kategorii. Jak dobrze pójdzie to jutro wrzucę wpis i będę wolał bo parę ludzi się interesowało
  • Odpowiedz