Wpis z mikrobloga

@Dyspenseria: Jako, że odebrałem dziś od Ciebie paczkę z tym sprzętem, pozwolę sobie wyrazić opinię. Ogólnie nie lubię waporyzatorów. Drażni mnie jako starego palacza brak dymu chyba . Przeszkadza również posmak , niejako pieczeni (?) . Brakuje także konkretnego uderzenia w płuco. Takie tam zdrowe wynalazki. I z tym podejściem postanowiłem dać szansę VapCap'owi. Uznałem, że to może być ciekawy kompromis pomiędzy elektrycznym vapkiem, a paleniem. Niestety pierwsze podejście pozostawiło złe
@Dyspenseria: mam starszą wersję vapcapa i ma niewątpliwe zalety, bo jest mały, dyskretny i się nie rozładuje w nieprzewidzianym momencie + mega łatwo się czyści i w zasadzie nie ma się co w nim zepsuć. Cenowo zależy jak na to patrzeć - jak go kupowałem kilka lat temu to ciężko było o coś tańszego co nie miało gównianych opinii, albo jestem kiepski w researchXD Z minusów zdecydowanie mała komora i to
@Palexpres: komora nie jest za mała jeżeli nabierze się wprawy w użytkowaniu vapcapa. Sprawdzone na sobie i wielu znajomych których tolerancji nie można nazwać ani małą, ani średnią, w tym wieloletnich codziennych użytkowników suszu konopnego. Przy dobrej jakości suszu i sprawnej obsłudze nie znam człowieka dla którego zawartość jednej komory byłaby niewystarczająca, żaden hempshot który próbowałem nie miał podjazdu, poza nowymi freshbombami (z cannabis boys nie próbowałem tylko amnezji, jak wygram
Grzyb420 - @Palexpres: komora nie jest za mała jeżeli nabierze się wprawy w użytkowan...

źródło: comment_1636226729yGO8xg5Bv85dX4dm3jRYdP.jpg

Pobierz
@Palexpres: w każdej komorze vapcapa mieści się 0.1g, w modelach od 2020 i w każdym tytanowym tipie można zmniejszyć komorę do 0.05, czasem używam nawet tej pomniejszonej ale to po zbijaniu tolerki. Tytanowy tip grzeje się szybciej i szybciej stygnie, przez co daje mniej chmur ale są one gęstsze. Przy dobrym suszu i hardkorowym grzaniu palnikiem na maxa ciężko jest go wykorzystać w mniej niż 3 ogrzaniach vapka, chociaż podwórkowe bagniaki
@Pyrek1312 @Dyspenseria @Grzyb420: odkopuję xd
Masz porównanie jak wypada "ekonomia" bongo vs elektryk vs vapcap?

Rozważam w którą stronę iść, żeby przy znikomej tolerancji się porobić raz na tydzień xd a najlepiej jakby na dwie osoby starczyło

Do bongo wg neta 0,2 do 0,5g. Załóżmy że 0,3g dla jednej osoby?

XMax V3pro wg neta mieści 0,15g i to jedna osoba spali w jednej sesji?

Vapcap mówisz 0,2g całe popołudnie?
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.