Wpis z mikrobloga

2063 + 1 = 2064

Tytuł: Karty zła
Autor: Mariusz Kanios
Gatunek: kryminał, sensacja, thriller
Wydawnictwo: Wydawnictwo Piąte Marzenie
Ocena: ★★★★★★★

Opis książki:
https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4986941/karty-zla

Moje wrażenia:
Zawsze czuję sentyment do książek, których akcja toczy się w miejscach, które znam. Tak jest i w tym przypadku.


Od pierwszych stron fabuła wciąga. W wyobraźni przemieszczałam się między Tarnobrzegiem, Iwaniskami a Staszowem razem z komisarz Nowacką. Historia nie jest przekombinowana, całość ma sens. Intryga jest złożona, choć w pewnym momencie zaczęłam podejrzewać "kto zabił".

Podoba mi się sposób autora na dzielenie książki na dużo krótkich rozdziałów. Dobrze się czyta. Minus jest taki, że "podczytuję" w tak zwanym międzyczasie, w każdej malutkiej nawet wolnej chwili po kawałeczku (rozdzialiku). I przez to po niespełna dwóch dniach dotarłam do ostatniej strony. Za szybko.

Mam zastrzeżenia do redakcji tekstu - pomyłki i literówki nieco irytują i przeszkadzają w lekturze.


Ach, no i z minusów - opis relacji komisarz Nowackiej z sierżantem Widackim, zwłaszcza jedna sytuacja (troszkę naiwna, jak z harlequina).

Jako lokalna patriotka na pewno sięgnę po kolejne książki Mariusza Kaniosa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

#bookmeter #czytajzwykopem
faramka - 2063 + 1 = 2064

Tytuł: Karty zła
Autor: Mariusz Kanios
Gatunek: kryminał, ...

źródło: comment_1635965409x3ysVijyVoxxRDbyYuj5wl.jpg

Pobierz
  • 1
Informacje nt. książki z tagu #bookmeter:

Średnia ocena z Wykopu: ★★★★★★★ (7.0 / 10) (1 recenzji)
Następne podsumowanie tagu: 2021-12-01 12:00 tag z historią podsumowań »
W abonamentach: www.legimi.pl
Kategoria książki: kryminał, sensacja i thriller
Liczba stron książki: 363

Jesteś pierwszym recenzentem tej książki tutaj :)

Podobne książki:
1\. Zaćmienie (Ragnar Jonasson) - najnowsza recenzja usera SunnO ★★★★ (7.0 / 10) - Wpis »
2\. Zabójcy bażantów