Wpis z mikrobloga

Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a okazało się, że jej przyjaciółka, która jest od 4 lat w związku i planują razem ślub przyprawiła gościowi rogi. Napisałem już do faceta, że dziewczyna go zdradziła i jak chce więcej info to niech się odezwie, a jeśli nie to niech zapomnie o tej wiadomości.
Ze swoją też się dzisiaj w związku z tą konwersacją rozstaję.

Uważajcie na siebie #niebieskiepaski myślałem, że takie akcje to tylko baity, ale u mnie wydarzyło się to na prawdę XD
#bekazrozowychpaskow #p0lka #blackpill #zdrada
Nighthuntero - Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a oka...

źródło: comment_1636011528x2t9b57HeFm6RbUBBKAMtB.jpg

Pobierz
  • 555
@Nighthuntero: po pierwsze to nieprawda, że dałeś mu wybór, bo napisałeś mu wszystko, czyli że dziewczyna go zdradziła, a nie że masz pewne informacje o jego kobiecie, i jeśli chce, tu mu je przekażesz...

nie oceniam twoich wyborów życiowych, ale pomyśl o takiej sytuacji... że ten gość, którego zdradziła dziewczyna, popełnia z tego powodu samobójstwo. chcąc nie chcąc, dzięki Tobie, bo Ty mu o tym powiedziałeś. czasem nie zdajemy sobie sprawy
@Nighthuntero: Szacun za info postąpiłbym tak samo, a raczej postąpiłem laska się do mnie dobierała ale czułem, że coś nie tak i wyszło szydło z worka że ma chłopa XD i mu napisałem, potem się cieszył uważał, że uratowałem mu życie bo chciał się przez babę "wieszać" i wszędzie za mną chodził i chciał być najlepszym kumplem. Opowieść kończy się jak bajki z Disneya w skrócie pracowaliśmy w tej samej firmie
@Nighthuntero

Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku,


Ze swoją też się dzisiaj w związku z tą konwersacją rozstaję.

Po 1. Czemu przeglądałeś rozmowy bez jej wiedzy? To nie jest w porządku. Jak jej nie ufasz to po co Wam związek?

Po 2. Ale czemu? Bo wysłuchała koleżanki? Nie jej wina, że tamta zdradziła. Po co miała się mieszać? Nie jej sprawa.
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: Też tego nie rozumiem. Ale z doświadczenia wiem, że największy problem z tym mają;
- ludzie, którzy sami mają niezłe gówno za uszami
- ludzie, którzy mają jednego partnera przez całe życie i tak naprawdę gówno wiedzą jak wygląda rzzeczywistość
- nastolatki żyjące ideałami

I żeby nie było, sam nigdy bym nie dał swojego telefonu/kompa do przejrzenia, natomiast wiem jak działa świat. Jeżeli ktoś daje powody, to głupotą jest siedzenie