Wpis z mikrobloga

Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a okazało się, że jej przyjaciółka, która jest od 4 lat w związku i planują razem ślub przyprawiła gościowi rogi. Napisałem już do faceta, że dziewczyna go zdradziła i jak chce więcej info to niech się odezwie, a jeśli nie to niech zapomnie o tej wiadomości.
Ze swoją też się dzisiaj w związku z tą konwersacją rozstaję.

Uważajcie na siebie #niebieskiepaski myślałem, że takie akcje to tylko baity, ale u mnie wydarzyło się to na prawdę XD
#bekazrozowychpaskow #p0lka #blackpill #zdrada
Nighthuntero - Przeglądałem rozmowy mojej różowej czy nie kręci z kimś na boku, a oka...

źródło: comment_1636011528x2t9b57HeFm6RbUBBKAMtB.jpg

Pobierz
  • 555
@JaTuTylkoOgladamObrazki:

Jest tu mowa o dwóch związkach i ewidentnie w jednym nie było problemów z zaufaniem

I nie będzie, bo zaraz nie będzie już związku przez te zwierze z cips**em XDDD

Jak ja tego nie rozumiem, podejście do tematów około seksu jest na tyle luźne obecnie, że nikogo nie szokują specjalnie rzeczy typu swingers, wymiany partnerów itp., zamiast pogadać jak człowiek z człowiekiem o swoich potrzebach, to nie, lepiej kombinować na
Zrobiłeś bardzo dobrze, weź nie słuchaj tych zjebów co mówią o tym że prywatność, #!$%@? się w cudze życie - to są twory dzisiejszego świata który jest okropny. Jak napisałem wyżej, nie powinna mieć nic w telefonie do ukrycia, to nie jest prywatność. Na normalnej różowej powinno zrobić to wrażenie, a nie "ekscytować" jak to nazwałeś, takie malutkie szczegóły pokazują jaki człowiek tak na prawdę jest, bo nad tymi szczegółami ciężko zapanować