Wpis z mikrobloga

Nienawidzę was PiSowcy, kuźwa nienawidzę za to coście zrobili z tym krajem :(

Prawie 8 lat temu zarabiałem połowę tego co teraz, spłacałem hipotekę przy oprocentowaniu kredytu na poziomie 5 - 6% i żyłem całkiem dostatnio, nie narzekałem. Kiedy PiS-owcy doszli do władzy zaczęli na prawo i lewo rozdawać socjal, drukować puste pieniądze, hodować pod skrzydłami bezrobotną patologię - ceny i koszty życia zaczęły rosnąć tak, że mimo obniżenia oprocentowania kredytów (dla mnie o paręset zł) życie stawało się z roku na rok coraz cięższe - mimo, że zarabiałem "coraz więcej".

I teraz, kuźwa, teraz kiedy inflacja #!$%@? tak, że ceny potrafią się w sklepie zmieniać codziennie NBP pokapowało się, że trzeba zacząć podnosić stopy procentowe, a wraz z nimi rosną już przecież koszty paliw, koszty energii, dochodzą nowe podatki, cały system fiskalny jest przewracany "Nowym Wałem" przez który przedsiębiorcy będą upadać, ludzie będą tracić pracę, rosną koszty zatrudnienia, grozi nam wstrzymanie wypłaty środków z UE ( ͡° ʖ̯ ͡°) I nie, nie zmieniają tych stóp powoli, delikatnie - tylko #!$%@?ą pięścią w twarz kredytobiorcom - w kraju, w którym większości "hehe klasy średniej" nie stać na zakup blendera za gotówkę więc biorą na raty, nie mówiąc o marzeniu o własnym dachu nad głową...

Pluję na was PiSowska zarazo....!

#pis #bekazpisu #polityka #polska #inflacja #ekonomia #boldupy #pieniadze #gospodarka #nbp
  • 21
  • Odpowiedz