Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi wykopowe lewaki dlaczego tak obrzydliwie kłamiecie i manipulujecie? Całe gorące zawalone waszymi kłamstwami. Z nieszczęścia kobiety zrobiliście sobie pałkę do okładania tych których nie lubicie. Lekarz popełnił błąd, lekarz złamał prawo, lekarz ponosi pełną odpowiedzialność, a wy od trzech dni bezmyślnie twierdzicie że to PIS zabił tę kobiete. Od dawna nie widziałem bardziej obrzydliwej manipulacji. Jesteście tak spaczeni w swojej bezrozumnej nienawiści do PISu, że zmuszacie mnie to bronienia jednego z najgorszych rządów w historii. Wstydźcie się.

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #4konserwy #konfederacja #aborcja
L.....e - Powiedzcie mi wykopowe lewaki dlaczego tak obrzydliwie kłamiecie i manipulu...

źródło: comment_1636021870eo3JlF9E2NAcHTH9dOsALW.jpg

Pobierz
  • 198
  • Odpowiedz
jedyna osoba która kłamie jesteś ty, żadnych dowodów na kary dla lekarzy ale idziesz w zaparte.


@j3sion:

wszystkie wyroki dotyczące obrony koniecznej kończyły się tym że osoba "broniąca" goniła napastnika albo wcześniej go dobrze znała i tłukli się wiele razy.


@j3sion: kłamstwo

Oskarżenia lekarzy za to kończą się uniewinnieniem.


@j3sion: masz proces w sprawie aborcji, który rozpoczął się PO wyroku trybunału i skończył się uniewinnieniem?

jeśli tak to proszę
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji:

Nie jesteś na tyle tępy by wydawać osąd bez ani grama dostępu do dokumentacji medycznej, bez ani grama wiedzy medycznej, z zerową znajomością procedur i motywacji lekarzy, prawda? Ty to robisz bo nie brzydzisz się dotknąć najbardziej śmierdzącej kupy by tylko umazać w niej swoich politycznych rywali, prawda? Jesteś odrażającym typem. Serio.
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: jeśli w twoim prymitywnym języku "zesranie się" oznacza stan zdziwienia nad tym, że można upaść tak nisko moralnie i/lub intelektualnie jak ty, to tak - zesrałem się po same pachy. Po co w ogóle komisja, przecież banda szurów z wykopu, która zbiorowo nie napisałaby z sukcesem egzaminu pielęgniarskiego już dawno orzekła, że winny Kaczafi. Tak szczerze, nie brzydzisz się spoglądać w lustro? Nie wiem, robienie z siebie skończonego durnia uważasz
  • Odpowiedz
@martwykotek: to ty twierdzisz że lekarze nie mogą ratować życia matek bo sądy ich skazują na podstawie nowego prawa. Nie ma takich procesów bo wszystko co robią jest legalne wobec prawa.
  • Odpowiedz
to ty twierdzisz że lekarze nie mogą ratować życia matek bo sądy ich skazują na podstawie nowego prawa. Nie ma takich procesów bo wszystko co robią jest legalne wobec prawa.


@j3sion: XD
  • Odpowiedz
Bezwodzie to odpłynięcie wód płodowych, bez których dziecko NIE MA SZANS PRZEŻYĆ w łonie matki ani NIE MA MOŻLIWOŚCI


@jukees: oczywiście piszesz nieprawde! Jesteś lekarzem, ile porodów przyjełaś że wypisujesz takie bzdury?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LibertyPrime: medycy się mylą, konstytucjonaliści się mylą, profesorowie się mylą. Wszyscy się mylą, tylko @LibertyPrime, "wolnościowiec" korwinista na państwowym garnuszku, ma rację, bo sobie na chłopski rozum zinterpretował prawo.

Chłopie, kiedyś (jak sam byłem kucem parę lat temu) myślałem, że jesteś jednym z bardziej sensownych przedstawicieli #4konserwy, ale widzę, że konfederacja weszła za mocno.
  • Odpowiedz
@j3sion: > Żadnego artykułu po wyroku TK. Patrz, aborcja była zakazana już dawno w Polsce. Wszystkie te wyroki dotyczą celowego usunięcia ciąży na życzenie pacjenta. Żaden nie dotyczy próby ratowania życia pacjentki. Cała ta akcja oto ideologiczne #!$%@?. Średnio podczas ciąży i zaraz po niej umierają w Polsce 2 osoby na 100k urodzeń.

@j3sion: z czego za aborcje dla lekarzy zostały wydane wyroki w zawieszeniu. W tym pierwszy przypadku lekarz
  • Odpowiedz