Wpis z mikrobloga

mirasy mam robotę za 3100 netto.

Stres, #!$%@? z grzybnią, #!$%@? się ciągle itd.

Mam opcję na pracę 6h dziennie (kierowca dostawczaka) praca całkowicie bezstresowa, ale 2100 netto. Trochę #!$%@? wypłata ale praca całkowicie bez stresu i wtedy resztę dnia mogę coś kombinować żeby sobie zarobić itd. Co myślicie?

Jestem już mega zdesperowany przez sytuację w obecnej pracy. Atmosfera, stres, ciągły nadmiar obowiązków, szukanie winnych, zrzucanie winy itd

A pracując jako kierowca to według mnie praca marzeń. Jadę sobie dostawczakiem, mam ustaloną trasę na 6h, stałe trasy codziennie inna (pon-pt) inna trasa i co tydzień powtórka.

mirasy co mam robić. Z jednej strony chcę zarabiać więcej, ale nie chcę cierpieć i mieć depresji. Z drugiej strony jak będę zarabiał mniej to mam poczucie że żona będzie miała mi to za złe...

#pracbaza #zycie #depresja
  • 19
@LZBNZ: Zdrowia nie kupisz za żadne pieniądze.

Jestem już mega zdesperowany przez sytuację w obecnej pracy. Atmosfera, stres, ciągły nadmiar obowiązków, szukanie winnych, zrzucanie winy itd


Ja właśnie odchodzę z takiej roboty. Prócz pieniędzy ważna jest również atmosfera a jak siądzie Ci zdrowie to już nic nie będziesz mógł.
@vieniasn: zgadza się i bardzo szanuję takich kierowców pragnę jednak zauważyć że " Stres, #!$%@? z grzybnią, #!$%@? się ciągle" a najgorzej jak się kogoś przedwcześnie w tragicznych okolicznościach pozbawi życia najeżdżając na niego kilkutonowym rozpędzonym klockiem
ciekawe dlaczego? Może chodzi i to że nie jest to praca na jeden etat tylko więcej? Zamiast 8h #!$%@? po 12?


@LZBNZ: ktoś wyżej pisał że w dpd ma 4k+ netto za prace 7-14. Pewnie stawka zalezy od miasta bo u mnie slyszalem ze jest blizej 5k. Godzinowo nie pytalem. Ale na moim rejonie jest 2 kurierow, jeden rano, drugi popołudniu wiec nie wyglada to na #!$%@? jak w inpoście gdzie