Wpis z mikrobloga

Teraz można powiedzieć że kiedy na Discovery lecą wojny motocyklistów i pasjonaci złomu z lombardów to program był wybitny.


@Evert: no właśnie. Teraz na programach popularno-naukowych, lecą programy: skup złomu, lombardy, naprawa samochodów (ale to jeszcze lubię).
Ostatnim programem który naprawdę jest z tematyki, to jest "jak to jest zrobione". To niesamowicie smutne i żałosne. Z tematycznych to chyba programy sportowe jeszcze nadają sport, bo muzycznych też już nie ma.
Na
@Evert: zależy czego od niego oczekiwałeś. Faktycznie stężenie ciekawostek naukowych na minutę programu nie było porażająco wysokie ale jako program humorystyczny był okej.

Tego się nie oglądało dla poszerzenia wiedzy naukowej tylko po żeby dowiedzieć się ile par gaci da się na siebie wcisnąć i zobaczyć czy ten konkretny owoc trzymany przez panią doktor będzie się unosić na wodzie bądź nie xD

Kwestia czy się taki raczej suchy humor lubi.
@Evert jak na tamte czasy był spoko. Jest chyba jeszcze taki program "jak działa wszechświat", jest super, albo jeden, ale nie pamiętam jak się nazywa, co tłumaczą różne wypadki (np. ktoś się na rowerze #!$%@?) od strony fizyki. Edit - przypomniałam sobie, nazywa się "anatomia głupoty"
chyba ostatni raz oglądałeś telewizję jak w MTV leciały pierwsze sezonu jackass. A tymczasem samo MTV ma z 10 programów o różnej tematyce


@bardzospokojnyczlowiek: ok, to sprawdzam. Program MTV:
https://www.mtv.com/tv-schedule/MTV
aktualnie: Jersey Shore


Za chwilę: Ridiculousness


I tak sobie dalej przeglądam - nie widzę nigdzie muzyki. Co znaczyło oryginalnie MTV? Nawet w linku jest którym wysłałeś.

I tak, w okresie gdy pojawiły się jackassy, były też beavis and butthead, Celebrity
Same narzekacze, ja tam bardzo lubiłem brainiaca. Mimo, że wiedza ogólnie rzecz biorąc była raczej głupia to mimo wszystko można bylo się parę ciekawych rzeczy dowiedzieć, taki program na odmóżdżene pomiędzy programami z rozkminami o możliwości podróżowania we wszechświecie poprzez zaginanie czasoprzestrzeni a programem o reakcjach zachodzących w supernowych ( ͡° ͜ʖ ͡°) ehh kiedyś to były programy.