Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@ogarnijsiesynek Dlaczego? Mam już baterie i ładowarkę pod 12v więc cena takiego klucza wyniosła by mnie +-600zł a żeby zacząć z czymś na 18v muszę wyłożyć ponad 1500. Wiadomo, mogę wtedy kupić mocniejszy sprzęt (który wiadomo będzie droższy), ale widząc charakterystykę tego sprzętu raczej potwora nie oczekuję :) Chcę coś jak najbardziej kompaktowego.
  • Odpowiedz
@ogarnijsiesynek: XD
@XNiemcu: bardzo chwalony sprzet. W 25 letnich gruzach rozkręcają tylne mosty, zawieszenie. Z kołami w busie nie ma najmniejszego problemu. Chyba najlepszy sprzet w tej klasie narzędzi. Nosze się z zamiarem zakupu sobie pod choinkę, nie chce już męczyć swojego fid2 m12 na śrubach ciesielskich 8x300
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Crow7422
@dzazzio
@PanKracy582
@trzaichlac69 Mam aktualnie M12fraiwf12 czyli "grzechotkę" która ma 300Nm która jednak jest trochę za słaba i trochę boję się że w/w klucz który ma tylko 39Nm więcej też taki będzie. Pocieszam się jednak tym że jest zupełnie inna budowa i w ten o który pytam może mieć przewagę. Na YouTube widzę że nawet koła tym kręcą, ale z drugiej strony tym moim też kręcili a w praktyce wygląda to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ogarnijsiesynek: Chociaż mocy niewiele więcej a już system inny i przez wielką baterie też ta poręczność schodzi na drugi plan. Od fiw2f12 to już chyba lepiej fmtiw2p, ale można byłoby tak dokładać i zaraz skończymy na 3/4 cala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz