Wpis z mikrobloga

Kurde nie wiem co mam o tym myśleć ale brałem olejek 1200mg 10% od @hempmont i czułem się prześwietnie. Zacząłem na spokojnie z dawkowaniem zgodnie z tym co podają na stronie i zwiększylem już później do 10 kropel dziennie czyli 52mg. Wszystkie objawy które chciałem żeby zniknęły, tak właśnie zrobiły. Głównie zależało mi na nerwowości i podczas brania olejku byłem mega spokojną wersja siebie, aż różowa była w szoku.
Problem zaczął się gdy zamówiłem olejek 3600 mg 30% nie z oficjalnej strony, tylko podczas jednej z promocji na allegro, które Hempmont tu ogłasza. Nowy olejek kompletnie na mnie nie działa. Mimo zwiększenia dawki nerwowość wróciła.
Albo na pierwszej buteleczce zadziałało placebo albo olejki z promki są jakieś trefne i są na promocji właśnie z tego powodu.

@hempmont możesz się jakoś do tego odnieść? Bo zostałem na lodzie z 3 potencjalnie nie działającymi olejkami.

#cbd
  • 4
@hempmont @Dyspenseria

To nie wiem jak to logicznie wytłumaczyć. Jakim cudem coś 3 razy mocniejszego działa gorzej albo wcale.
Dziś zacząłem kuracje druga buteleczką 10% zamówioną podczas pierwszego zakupu. Opisze za jakiś czas czy działa tak jak poprzednia czy nie.