Wpis z mikrobloga

@Kamilo67 Jesteś dorosły i wiesz, że cały świat nie działa pod ciebie. Za komfort trzeba płacić, albo oszczędzasz albo idziesz na mieszkanie. Oby nie wprowadzili zdalnych i żebyście męczyli się 4h na dojazdach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ArthasMenethil: To czemu świat ma działać pod ciebie, żebyś miał stacjonarnie? Nie rozumiem czemu nie mogą być zdalnie, skoro to nikogo nic nie kosztuje, za to ja mam bulić kasę za mieszkanie, bo ludzie zatrzymali się mentalnie w komunie i wszystko co ma związek z komputerem jest złe. No ale widocznie nikt nie chce ludzi, którzy chcą się dodatkowo rozwijać, wolą studenciaków ze stacjonarnych, którzy tylko chleją i imprezują i żeby
@ArthasMenethil: Jak szedłem to nie myślałem, że będą zdalne, ale jak wprowadzili i to widziałem to nie widzę sensu po co wracać do komuny znów. Jest XXI wiek, przyjmijcie do wiadomości, że jest to czas rozwoju internetu i technologii. No ale ty i tak zaraz zapomnisz i walniesz znów jakiś tekst w stylu z tym cementem.
@Kamilo67 Po prostu o wiele lepiej skupiam się na uczelni. Wiemy, że jesteś aspołeczny czy coś i nie chcesz chodzić na uczelnie ale dasz radę. U mnie wygląda to tak, że mam po prostu powód aby wyjść z domu na uczelnie, jak już wychodzę to ten czas chce wykorzystać jak najlepiej. I tak na uczelni wiedza sama wchodzi mi do głowy. A na zdalnych, eh no cóż. Nawet jeśli nie zdam czy
@ArthasMenethil: Aha, bo tobie jest łatwiej z jakichś urojonych powodów to musi być po twojej myśli XD. Jak się nie umiesz skupić na zdalnych to już nie mój problem, jak wspomniałeś, jesteś dorosły ¯\(ツ)/¯ . I nie wiem skąd pomysł, że jestem aspołeczny.
@ArthasMenethil: Czytaj ze zrozumieniem

Jak szedłem to nie myślałem, że będą zdalne, ale jak wprowadzili i to widziałem to nie widzę sensu po co wracać do komuny znów. Jest XXI wiek, przyjmijcie do wiadomości, że jest to czas rozwoju internetu i technologii.


Poza tym nadal nie rozumiem czemu jak ktoś chce mieć więcej czasu na rozwój to ma płacić za zaoczne, a degeneraci z dziennych mają być sponsorowani z podatków ¯\_(ツ)_/¯.