Wpis z mikrobloga

@luxixa: Ja przesiadłem się z iPhone 7, jak dla mnie petarda, bałem się ze będzie za mały ale taki rozmiar jednak jest idealny ( + dochodzi jeszcze etui ) ogólnie same plusy, bateria bez żadnego problemu wytrzyma cały dzień przy mocnym użytkowaniu, tak na prawdę mógłbym go ładować co dwa dni, jak interesuje cie coś konkretnego to pytaj
@byKamel: miałem po roku 83% wydajności, wiec może dlayego nie czuje różnicy. Mega szybko się ładuje, co jest mega plusem. Aparat focus przy zbliżeniu troche ssie pale, ale ja takich bliskich zdj nie robię. Ogólnie nie ma jakichś wielkich różnic żebym tęsknił za 11 pro. mniejszy ekran to mega zaleta imo.
@sxilll: Sorki ze tak długo ale chciałem zaczekać mniej więcej do końca dnia, na ten moment czas na ekranie to niecałe 6 godzin przy czym mam jeszcze 30% baterii. Rozbijając to na kategorie to : gry 40 minut, messenger itp 1,5h, nawigacja 1h, wykop 1h, oglądanie filmików ( reddit, yt itp) 50 min, a reszta to inne różne aplikacje. Żeby brakło mi baterii musiał bym cały dzień siedzieć na telefonie tak
@Magicane: czyli kupiłeś (13 mini) średniaka w cenie większej niż niejeden lepszy flagowiec z Androidem.
13 mini i 13 mają ekran 60Hz czyli taki jak mają budżetowe i tanie średniaki z Android'em.
Xiaomi Poco X3 Pro to porządny średniak z ekranem 120Hz, a w dodatku o wiele tańszy i na nim poczujesz niesamowitą płynność, ale na iPhone'ie 13 mini i 13 nigdy takiej nie doświadczysz :D
@Magicane: Podałem losowy przykład, nie musi być to Xiaomi.
Ten Xiaomi ma potężny procesor i ekran 120Hz, zatem na nim osiągniesz znacznie lepszą płynność niż na iPhone'ie 13, który jest znacznie droższy przez logo.
@Eskim0s: ale czemu porownujesz Xiaomi do Apple? Przecież równie dobrze możesz porównać Xiaomi do Samsunga s21 ultra, jest dużo droższy od 13 mini, a przecież tu i tu możesz dzwonić i wysyłać smsy
@sxilll: Wszedłem na x-Kom i wpisałem w filtr: 120Hz i sortowanie od najniższej ceny.
Dlatego padło na Realmi i Xiaomi bo były to jedne z najtańszych.
Porównywałem ekrany w ilość Hz.
Średniak i budżetowiec z Android'em mają więcej Hz niż bardzo drogi iPhone, który nigdy nie pokaże płynności jaką może pokazać przykładowy Xiaomi.