Wpis z mikrobloga

@afrykas2568: człowieku ale Ty żałosny jestes, naprawde dorosły człowiek zeby przez kilka godzin sie sprzeczał z jakimis małolatami i udowadniał im swoja wyższosc i robił krytyke i wielki hejt tego ze machaja sobie cyckami w necie, strasznie do dupy miales dzeicinstwo ze takim zepsutym cebulakiem sie zrobiles na starosc...zal czytac
  • Odpowiedz
@globalgsmtm: @afrykas2568: przede wszystkim najgorsze jest to, że gówno powinno go ineteresować co robią @onedwie17. jest strasznie malutkim człowiekiem albo jakimś zdewociałym stulejarzem ewentualnie katol-oszołom. innego wytłumaczenia nie widzę, bo nie kumam jak można obcego człowieka pouczać i mówić co jest dla niego dobre a co złe... trochę kultury może?
  • Odpowiedz
@globalgsmtm : @zepsutyzachod - przedewszystkim miałem z tego niezły fun wczoraj wieczorem a jeśli bycie "dorosłym" obliguje mnie do bycia napiętym krawaciarzem to dzięki bardzo wolę pozostać w ramionach niedorosłości, niedojrzałości umysłowej. Dzieciństwo miałem zajebiste wbrew pozorom, teraz mi się pogorszyło. A obaj nie zrozumieliście, że jeśli to wszystko zatrzymałoby się na poziomie machania cyckami i tyłkami to by było spoko bo ja do tego NIC NIE MAM i nie walczę z
  • Odpowiedz
Przeczytałem wszystko i jestem w ciężkim szoku. Dziewczyny podały informacje o tym jakimi samochodami jeździ tata, czym się mniej więcej zajmuje, jaki mają status majątkowy, oraz to że tata nie ma dla nich czasu. A potem się słyszy, że kogoś porwali dla okupu, albo sprzedali do burdelu na zachód. Namierzenie w tej chwili to pestka. No ale cóż, głupich nie sieją, sami się rodzą.
  • Odpowiedz