Wpis z mikrobloga

Nastał wieczór. Kaja Godek układa swoje dziecko do snu.
A gdzieś w Pszczynie jest 8-letnie dziecko zmarłej Izabeli, które wie, że już nigdy nie zobaczy swojej mamy.
Dlaczego oni są tacy okrutni? Dlaczego są takimi bestiami? Co im zrobiła ta zmarła kobieta i to biedne osierocone dziecko?

#bekazpisu #aborcja #protest #gorzkiezale #feels #bekazkonfederacji #bekazprawakow
PiccoloGrande - Nastał wieczór. Kaja Godek układa swoje dziecko do snu.
A gdzieś w P...

źródło: comment_1636236092CiL1NDTQlTqKBNbE33sWUg.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
  • 37
jestescie obrzydlwii, ze gracie ta tragedia dla zbicia kapitalu politycznego.

@seksowanie o widzę przekaz z TVP już odnotowany, szkoda tylko że to marna próba odebrania prawa do wskazania winnych, ale w twoim przypadku ty możesz już wskazywać jako winnych lekarzy, chociaż to musi stwierdzić sąd. Ładna hipokryzja
  • Odpowiedz
Bo to #!$%@? prawo im tego zabraniało. Legalnie mogli działać dopiero, gdy już doszło do sepsy, a to za późno, aby ratować życie z jakąś sensowną skutecznością.


@budus2: nie, mogli usunac dziecko w przypadku zagrozenia zdrowia i zycia kobiety, a w tym przypadku tak bylo, prawo im niczego nie zabranialo. Po prostu popelnili blad
  • Odpowiedz
bo uważam, że próby wykorzystania śmierci w polityce, to słaba zagrywka? Tak robił pis z tupolewem, tak robiły Platfusy z prezydentem Gdańska i tak robi teraz tęczowa opozycja z tą babką, której dziecko zmarło i go nikt nie chciał wyjąć XD


@Shatter: ty sobie żarty stroisz? idąc tym tokiem myślenia, nie można w tym kraju zmienić NIC bo przyjdzie wykopek maruda i powie "ojoj, polityka na śmierci". Tak, powodem tych protestów
  • Odpowiedz
gracie ta tragedia dla zbicia kapitalu politycznego.

wasze zachowanie i staranie się o ugranie procenta głosów


@Shatter: @seksowanie:
Przykro mi, ale pudło. Nie reprezentuję żadnego kapitału wyborczego. Jedyne partie na które głosowałem od nabycia praw wyborczych to partie Janusza Korwina-Mikke. Niestety dałem się nabrać.

Poza tym, nie rozumiem, dlaczego zwracacie się do mnie w liczbie mnogiej?
  • Odpowiedz