Wpis z mikrobloga

Witam. Otwieram nowy tag, na zasadzie tagu, który kiedyś prowadziłem #rankingkoronny. Zachęcony informacjami na twitterze, które są publikowane przez Straż Graniczną https://twitter.com/straz_graniczna - otwieram tag #rankingwyjatkowy - narodowość zatrzymanych przez Straż Graniczną w Stanach Wyjątkowych.

Ranking państw Stanów Wyjątkowych (od 2 września do 6 listopada):

1. Irak - 440
2. Syria - 58
3. Kongo - 29
4. Turcja - 25
5. Iran - 18
6. Afganistan - 16
7. Indie - 7
. Tadżykistan - 7
9. Gwinea - 6
. Kuba - 6
. Somalia - 6
12. Kamerun - 3
. Nigeria - 3
14. Angola - 2
. Liban - 2
16. Jemen - 1
. Palestyna - 1
. Rwanda - 1
. Sri Lanka - 1
. Wybrzeże Kości Słoniowej - 1

Narodowość Nieznana - 12

Nie uwzględniam narodowości osób, pomagającym przebiciu się innym na tereny Stanów Wyjątkowych.

#bialorus #stanywyjatkowe
BuQwald - Witam. Otwieram nowy tag, na zasadzie tagu, który kiedyś prowadziłem #ranki...

źródło: comment_1636288372kLEl9qpVa4LMIzZ5O3iO1H.jpg

Pobierz
  • 5
@BuQwald: Jeżeli chodzi o tych Kubańczyków to nie było to uchodźcy/emigranci/zwij jak chcesz. Faktycznie byli to turyści podróżujący po Europie którzy zostali zatrzymani jadąc z Białorusi do Polski. Sam widziałem jak jakaś kobieta z ich rodziny w związku z tą sytuacją prosiła o pomoc na grupie fb "Hiszpanie w Polsce" ("Españoles en Polonia Group" jeżeli chcesz samemu dołączyć i zweryfikować) i zapewne na innych, no ale ja akurat na tej jestem.
KrupnikPL - @BuQwald: Jeżeli chodzi o tych Kubańczyków to nie było to uchodźcy/emigra...

źródło: comment_1636307325TyOlSoV6JwQ7Y1SU3RhU2R.jpg

Pobierz