Wpis z mikrobloga

@Pearson: premiera oficjalnej wersji 09 listopad, wiec teraz jest dostepna beta, sam sobie odpowiedz.. ¯\_(ツ)_/¯

Kupuje fma od 2012 roku i grywalny to on bedzie gdzies w lutym i cena tez bedzie bez aktualnej sraczki
@Krx_S: xD np w 2020 fm do stycznia gra była #!$%@? bo bramkarze bronili 90procent karnych przez xD teraz czytam ze w beta 2 metrowvy strzelają w sezonie 80 goli xD wiec xD moze warto poczekac xD az wyjdzie łatka ktora to na xD prawi xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czopelka: ale z tymi karnymi w lutym było to samo xD
W fm21 znów zawsze jak był VAR to nie uznawał bramki. Teraz zrobiłem już 20 godzin i na razie większych błędów nie widziałem
@Pearson u mnie co drugi mecz 25-30 strzałów i wymęczone 1:0 albo 0:0, mecze typu przeciwnik oddaje jeden strzał w meczu z 30m i brama, też się zdarzają za często jak na mój gust. Niby gram w vanaramie South, więc umiejętności graczy są raczej tragiczne. Poza tym problemów raczej nie widzę, 1,5 sezonu i bez żadnego crasha. Kontuzje też póki co w miarę do zaakceptowania.
@Krx_S: No tu masz akurat wyjaśnienie dlaczego fm nie jest grywalny w dniu premiery, a ostatnia zmiana w fm20 poprawiła "błąd" rzutów karnych i wyszła kiedy?? 5 lutego 2021 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlatego tak jak pisałem, teraz nie opłaca się kupować wersji beta, opłaca się kupić kiedy cena spadnie i wyjdą łatki poprawiające błędy czyli w lutym 2022

https://myfootballmanager.pl/artykul/510/football-manager-2020-match-engine-update-2024-poprawki-w-dzialaniu-silnika-meczowego/1

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czopelka: dobra mówimy wciąż o FM20, w 21 większych problemów nie widziałem w tym też nie widzę. A mam już sporo godzin naklepane
@Krx_S: nie mówię, że 22 jest zbugowany tym bardziej, że w niego nie grałem. Ale kupuje fma od 2012 roku mniej więcej zawsze po premierze. W 2021 i 2022 postanowiłem poczekać do lutego, bo biorąc pod uwagę wcześniejsze wersje, te zawsze były zabugowane i grywalne stawały się dopiero w lutym i szczerze wątpie żeby te akurat były inne. Tym bardziej że lista zgłaszanych bugów na sigames się powiększa.