Wpis z mikrobloga

Miraski i mirabelaski - od jakiejś firmy/przedstawicielki dostaliśmy ofertę sprzedaży działki rolnej, niedaleko lotniska Jasionka, strefy ekonomicznej, ale proponują niewiele - bo 4 tysiące za ar. Rzekomo pod panele fotowoltaiczne, ale cholerka ich tam wie.
Chyba nie warto, dobrze myślę? Póki co mam tam działkę rekreacyjno-uprawną. Sprzedawać to w cenie nieco ponad średniej za rolną - szkoda mi trochę.
#rzeszow
  • 12
@jedzczarnekoty: To zależy w której części masz działkę. W tamtych okolicach planowana jest duża inwestycja. Do mojej znajomej jeździli 2 lata. Najpierw prosili, później straszyli, później błagali a na koniec zaproponowali "ofertę nie do odrzucenia". Wzięła prawie 10k za działkę rolną bez dojazdu.
@swiezaczek: nie żebym na coś takiego liczył - ale lubię te okolice, póki co korzystam rekreacyjnie, jak coś się będzie kroiło to się przeniosę gdzie indziej - tylko że właśnie za coś więcej niż przeciętna cena za ar
@dmde: a gdzie ja sobie w spokoju wypiję piwo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jedzczarnekoty: 4 tys to dość mało ;) u mnie 60 km od Rzeszowa tyle wołają, jak niedawno sprawdzałem ogłoszenia ziemi to w okolicach Rzeszowa (20km) to i po 20 tys za ar były pola.
Jakbyś decydował się na sprzedaż to sprawdzaj ceny innych działek w okolicy :)
@Lagranzjan: wiesz co niedawno myślałem o innej działce, okolice Łańcuta więc nie tak daleko, sprawdzałem wtedy i średnio ok. 3500 za ar. Więc tutaj oferta jest lekko na plus, mnie nie przekonuje, ale żeby różowego przekonać potrzebowałem potwierdzenia