Wpis z mikrobloga

Kamil szczesliwy z Asia (w ogóle ona jakaś jest specyficzna, jakbym ja zobaczyła to pomyślałabym ze to jakaś alternatywka, a tu prosta dziewczyna do żeniaczki, roli i dzieci), Ela pewnie wybierze Chada, bo nie przepracowała swoich traum z przeszłości i popełni ten sam błąd co wiele lat temu wybierając swojego poprzedniego faceta, Krzychu z Bogusia - szybki ślub się szykuje, gdzieś czytałam przecieki, Pieczarkara wybierze Tomka, ale i tak się rozstaną, bo w sumie ani jeden ani drugi jej nie pasuje xD zastanawia mnie tylko Uszatek, przecież to nie jest normalne jak on się zachowuje. To musi być gra i wydaje mi się, ze dziewczyny o tym wiedza. Gdyby nie wiedziały to przecież kazdy normalny człowiek by stamtąd #!$%@?. Nie wiem czy dał komuś w łapę zeby nie nagrywali dram czy o co chodzi, ale tam musi się coś dziać poza kamerami, bo nie wierze, ze jest tak nudno przez cały czas. Uszatek po prostu odgrywa role, nie robi nikomu nadziei, wydaje się być ultra nudny, ale nie sadze, ze jest aż takim dzbanem. Po prostu przyjął jakaś taktykę i pewnie rzeczywiście z kims się związał przed programem i nie chce płacić kary. Te randki wyglądają tak, jakby on sobie z nich kpił i siedział tam za karę

#rolnikszukazony
  • 5
@katienca: Stasiulek przechytrzył program tak jak powiedział syntezator ( ͡º ͜ʖ͡º) To znaczy właściwie nie on sam tylko z wymuszoną pomocą ale on sam się do programu chciał wpakować... Złote dziecko widać ma dużo farta, bo jeśli jego intencją było odegrać się na byłej narzeczonej to sposób wybrał sobie nie najłatwiejszy.

Rolnik to w końcu show a show must go on. Coraz bardziej widać reżyserkę tego