Wpis z mikrobloga

Ja myślę że uszaty ma jakiś deal z dziewczynami i wszystko dzieje się poza kamerami. A jeżeli chodzi o teorię z tym powrotem do byłej dziewczyny to wątpię że jego kandydatki brałyby udział w tej szopce tylko już dawno by się spakowały. A to jest niemożliwe żeby ktoś był tak mało charyzmatyczny a te randki aż takie sztywne. Po co miałyby tam siedzieć i czekać na wybór...

#rolnikszukazony
  • 11
A jeżeli chodzi o teorię z tym powrotem do byłej dziewczyny


@paranojka: Przecież typ ma zdjęcia na insta z inną laską spoza programu.
Co do tego dlaczego dziewczyny jeszcze tam siedzą, tego nie wie nikt.
@rales a pytałeś jaki deal. Nie wiem. Może coś w stylu że nie chce przed kamerami nic osobistego opowiadać żeby nie było plotek ani rozgłosu o nim a gadają sobie poza kamerami.
@dzieju41 a to tego nie wiedziałam. No ale to jest niemożliwe że 3 laski siedzą z takim nudziarzem, przytakują mu, uśmiechają się z maślanymi oczami i czekają na.. na co?! Tym bardziej jak wiedzą że ma laske. Też mi nie powiesz że dla pałacu bo to już wszyscy wiedzą że rodziców a on swój remontuje
@paranojka: Ale one nie wiedziały podczas nagrywania programu, uszatek poznał laskę spoza programu ale nie mógł się wycofać bo by dostał karę finansową. To odgrywa teatrzyk ale dlaczego laski tam siedzą skoro nic tam się nie klei to niestety nie wiem.
@paranojka: myślę że Staszka ograniczają rodzice, stąd to zamiatanie i zbieranie cebuli do skrzynek, żeby przypadkiem nie ujawnić tajemnic ich "imperium", rodzice tak się boją że nie dość że sami się nie pokazali to jeszcze chyba wynajęli agencję pijarową która poinstruowała Staszka i dziewczyny, bo wszyscy grają jak w paradokumencie. Jak dla mnie to rodzice odradzali Staszkowi udział w programie