Wpis z mikrobloga

Tak jak sądziłem długo nie trzeba było czekać, żeby posłowie opozycji znowu powalczyli PiS-owi o 40% poparcia. #!$%@? Łukaszenko zwozi na granice tysiące ludzi, którzy maszerują ku naszej granicy ale według posła Wiosny, PiS eskaluje problem xD. Boże czemuś nas pokarał takimi kretynami w opozycji, przecież przy nich PiS będzie rządził do 2050.

#bialorus #bekazlewactwa
rakiwo - Tak jak sądziłem długo nie trzeba było czekać, żeby posłowie opozycji znowu ...

źródło: comment_1636380037gcySUuj3CMGiwSomxv2obh.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Jan_Pawel_drugi_zajumal_mi_szlugi: Wszystko jest kwestią skali, pojawili się Ci, którzy już byli w Białorusi i o których było wiadomo, do tego ich próby są raczej niemrawe bo nie wiedzą czego mają się spodziewać. Gdybyśmy przepuścili choć jedną grupę o to już byłoby trochę inaczej, poszłoby info, że tędy wpuszczają więc w krajach bliskiego wschodu nastałaby mobilizacja, a potem na granicy z Polską konfrontacja no bo jak to przecież wpuszczaliście jednych to i
  • Odpowiedz
szerszym kontekście fakty są takie, że nikt z opozycji nie zachował zdrowego rozsądku i nie powiedział:

"Sytuacja na granicy jest trudna, uważamy jednak, że chronienie jej to priorytet, a sam atak jest specjalnym działaniem Łukaszenki w celu wywołania eskalacji konfliktu"


@rakiwo: mylisz się. Po prostu takich nikt nie pokazuje i się nie wybili. Za mało kontrowersyjne. TVP zależy żeby takie głosy się nie przebiły mediom opozycji również.
Mamy epokę szczekania, kto
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: Ale ja nie oglądam TVP, śledzę każdą stronę na Twitterze, oglądam TVN i Polsat i takich głosów nie było. Nawet Tusk, ktory na początku był wyważony potem odpłynął.
  • Odpowiedz
@rakiwo: Nie jestem za PiSem w ogóle ale to co robi opozycja to samodestrukcja , przecież walcząc o większość , to trzeba mieć chociaż świadomość tego ze większość polaków jest za tym aby ciapaków zatrzymać na granicy . Cóż następne wybory znów wygra PiS
  • Odpowiedz
W szerszym kontekście fakty są takie, że nikt z opozycji nie zachował zdrowego rozsądku i nie powiedział:

"Sytuacja na granicy jest trudna, uważamy jednak, że chronienie jej to priorytet,


@rakiwo: co ty bredzisz.

https://www.rp.pl/polityka/art18974681-tusk-wyciagnijcie-kaczynskiego-z-kryjowki-granice-przekracza-prawie-kazdy#error=login_required&state=f68947b5-f439-4b17-8f72-09d7010e2b31

Jednocześnie Tusk powiedział, że "równie silną potrzebą jest poczucie bezpieczeństwa". - Chcemy mieć szczelną granicę. To paradoks, że ja tutaj stoję, a nie Jarosław Kaczyński. On jest wicepremierem ds. bezpieczeństwa. Jego nie było w Sejmie, gdy przedłużano
  • Odpowiedz