Wpis z mikrobloga

No to jest ból planszówek nie kupisz przy wydaniu potem może już nigdy, w listopadzie portal wydaje.


@yneb: albo może pojawi się druga edycja, która naprawia liczne błędy pierwszej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Z planszówkami tak właśnie jest xD
@yneb: już preordery poprzychodziły. Miałem zamówić, ale później mi się przypomniało, że przez ostatni rok grałem 2x, a ta gra to połowa słuchawek, jakie chcę kupić. Czas skończyć z kolekcjonowaniem gier, w które później nie gram. ¯\_(ツ)_/¯
które nie tracą na wartości


@yneb: ale zajmują miejsce. Pieniędzy Ci u mnie dostatek. Nie potrzebuje drobnych ze sprzedaży gry ;) Wolę te pieniądze wydać na coś, co będę używał ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CKNorek: jeszcze od nich nie zamawiałem, ale jakby przyszła uszkodzona to zwrot albo obniżka ceny można walczyć o swoje, nie widzę problemu.
@yneb bana dostałem na tydzień :D

Aktualnie to zbyt duży wydatek (chyba, że pokuszę się w jakiejś promocji świątecznej).
Ekipa do grania w tego typu grę jest, ale dopiero co kupiłem mage knight i mam tam przed sobą setki godzin zabawy, nie chce zbytnio mieszać w takim krótkim okresie czasu OGROMNYCH gier (chociaż kusi). Jako, że wydał to portal i gra cieszy się popularnością to mogę spać spokojnie jeżeli chodzi o dodruki