Wpis z mikrobloga

@to_znowu_ja: W sumie dzieci są tam instrumentalnie wykorzystywane przez rodziców, rodzice przez reżim Łukaszenki. Z tym, że ci dorośli swój rozum mają i ich psychika jest już wykształcona więc takie zdarzenie jak na granicy nie jest dla nich groźne pod tym kątem.
Powinno się jakoś pomóc tym dzieciom, ale i tak wszystkich odesłac do kraju skąd przybyli. Jeżeli inni zobaczą, że w ten sposób da się dostać do bogatych krajów zachodu,
@to_znowu_ja: mi byłoby ich żal gdyby po pierwsze świadomie nie wspierali finansowo białoruskiego reżimu, po drugie byli bardziej pokorni bo pomimo tak tragicznej rzekomo ich sytuacji oni i tak chcą dostać się wyłącznie do Niemiec. Białoruś, Łotwa, litwa, Polska? Nie dla nich to za mało, do takich biednych krajów nie chcą, musi być Germany
@to_znowu_ja: nie, ja jawnie piszę, że LISowi nie ufam a pisałem nawet żeby porywać te dzieci od ich patologicznych rodzin i nikt mi nie wygarniał od lewaków który chce wszystkich wpuszczać. Zwyczajnie wprost pisałem, że nie chcę ¯\_(ツ)_/¯