Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miniu111: Da się wypłacać, dam adres jak obiecasz ze wpłacisz max $3-5 żebym nie miał na sumieniu za wiele. Ten shit już umarł prawie, dzisiaj widziałem jakieś małe zakupy po paru dniach zgonu i nie wiem czy ktoś się szykuje do pompowania czy po prostu dokupili dla jaj. 30 Holderów $600 marketcap, tam dobrze pisali też o windoge, prawie 100% zrobił już w ostatnią godzinę czy tam dwie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miniu111: Za dużo, zobacz sam jaki jest rozkład portfeli i historia wykresu xD Ja wszedłem za $6 tylko i wyłącznie na wypadek jakby się komuś przypomniało i zrobił jakąś pump akcje. To nie jest porada inwestycyjna, coin nie żyje, piękny miał pogrzeb ( ͡° ͜ʖ ͡°) 0x1252CBbeF015E323EEA9fCAF58F01dA17adedc2a
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miniu111: Dla mnie się zmienił już cykl, dwa tygodnie robiłem siano na bsc, teraz wróciłem na dźwignie na altach i trzymam tylko kilka rzeczy z bsc. Pkr, MTV, Gemit, Windoge95, klasyka tagu czyli resztki catbonk dogebonk burgerburn. Kasa odjechała z nowych shitow do prawdziwej giełdy. To oczywiście tylko moja opinia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Miniu111: Czyli rozumiem że interesują Cię zyski rzędu 1000%-50000%? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Każdy alt z 500m, 1b czy 10b na binance też kiedyś miał 3, 10 albo 50m. Shity poprzewracały ludziom w dupach xD
@inXe: popatrz np wpakoaalbym wczoraj w DogeBonka przy 0.1x kasę, ile z tego wyciągnę ? Jeśli wogole kiedykolwiek dobije do ath (w co wątpię) to zrobi może X2 czekając tygodniami.... W takich wypadkach to wolę w eth czy litecoina