Wpis z mikrobloga

Zbiera mnie na rzygi,kiedy próbują robić z tego Casha Polaka
-Chłop nigdy nie był w Polsce
-Matka Polka,która nie nauczyła syna języka,już nie mówiąc że nawet nie wiedział co to jest Dzień Dobry i Siema
-Inna kultura bycia
Ale dalej mówmy że to inna sytuacja niż Obraniaka,Rogera,Perquisa i innych

#reprezentacja #mecz
  • 25
  • Odpowiedz
@TMCB: jak chlop jest dobry i chce grac dla nas to dla mnie moze byc chocby i z Jowisza xD jakos o Leona w siatkowce nikt sie nie sral, bo chlop wymiata w swojej kategorii
  • Odpowiedz
@AgentGRU: To rozumiem że Messi będzie chciał u nas grać to też będzie OK ? Bo według nowych zasad mógłby u nas grać za pare lat
  • Odpowiedz
@AgentGRU: trochę było srania w sumie, ale on ma polską żonę, dom i biznes w PL, nauczył się polskiego i mówi już praktycznie płynnie a poza tym on nie szedł przyspieszonym trybem, trochę musiał zaczekać zanim dostał obywatelstwo nawet po ślubie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TMCB: Jakich „nowych zasadach”? Typ który grał w reprze seniorskiej nie może zagrać w innej

@utede: może, ale w dość specyficznych sytuacjach. O żadnych nowych zasadach, które by to luzowały nie słyszałem. Ale kiedy powstaje nowe państwo, np. Kosowo czy Sudan Południowy to mogą w nim grać zawodbicy, którzy już grali w innych reprach w seniorach.
  • Odpowiedz
najlepszy pilkarz swiata chcialby grac w reprezentacji mojego kraju a ja mialbym byc przeciwko? XD


@AgentGRU: A jakby Mariusz Pudzianowski chciał brać udział w zawodach strongwoman? Czy tam strongman kobiecych? Od tego są kadry narodowe, żeby grali w nich ludzie związani z danym narodem, to ma być rywalizacja międzynarodowa i tak ja też bym był przeciwko Messiemu w kadrze Polski, bo nie ma z tym krajem nic wspólnego i w ogóle
  • Odpowiedz
I tutaj niestety Matty pokazuje, że nie jest najbystrzejszym chłopem pod słońcem i będzie się strasznie męczył w tej kadrze na dłuższą metę.


@CzaryMarek: wielu piłkarzy reprezentacji mówi po angielsku, cały sztab jest obcojęzyczny i odprawy są prowadzone w języku angielskim. Jasne, że Cashowi może brakować czucia szatni, bo już nawet na wczorajszym filmie ŁNP było widać, że tylko głupio się przyglądał, gdy w gronie kilku piłkarzy ci rozmawiali po polsku,
  • Odpowiedz
@schwarzstork: He He Śmiesznie

Chyba właśnie po to jest reprezentacja,aby się integrować i oprócz reprezentowania naszego kraju zachować konktaty/przyjaznie
Tylko jacyś mało inteligentni ludzie dopatrują się tutaj jakiegoś nacjonalizmu czy tym podobnych zachowań.
Dla mnie to jest zabawne że masz 24 lata,chcesz grać w PL reprezentacji,masz matke polke,a nie znasz ani jednego słowa po polsku,i nigdy nie byłeś w kraju,który chcesz reprezentować.
Wystarczy że wszyscy na tym zgrupowaniu grają w zagranicznych
  • Odpowiedz
Skoro 3 lata temu starał się już podobno o obywatelstwo,to czemu przez ten czas nie nauczył się już jakiś podstaw językowych ?


@TMCB: ja byłem w lekkim szoku, jak dowiedziałem się, że gość nigdy w Polsce nie był. Już pal licho ten język i reprezentację, ale ciężko mi ogarnąć, że nie przyleciał tu sam czy z matką przez te wszystkie lata, z czystej ciekawości nawet, zobaczyć jak wygląda kraj, z którego
  • Odpowiedz
@Logika_wykopu: Uważam, że po to powstały kobiece kategorię żeby rywalizowały w nich kobiety, a kadry narodowe też są po to, żeby tworzyć rywalizacje międzynarodową, a nie sprowadzać sobie możliwie najlepszych.

@Pete1: Tylko w klubie masz sytuacje trochę takich, trochę takich i jeszcze trochę innych.
Natomiast w kadrze masz tylko jednego Casha i wszyscy inni którzy płynnie mówią po polsku, więc to o wiele gorsza psychicznie sytuacja.
  • Odpowiedz