Wpis z mikrobloga

Przeczytałem komentarze z tego linku. Wielu ludzi nie rozróżnia stanowiska władz od opinii obywateli. Rosjanie i Białorusini, w większości, dobrze traktują Polaków. Dlaczego, na przykład, miałbym nienawidzić moich słowiańskich braci? A my jesteśmy dalecy od podejścia działań naszych rządów. Tak, jest pewien procent ludzi, którzy są przeciwko Polsce. Stanowią oni mniejszość, ale problem polega na tym, że są najbardziej krzykliwi. I dostają głos. Również w telewizji. Bo oni korzystają z propagandy. W
Pobierz
źródło: comment_1636521861UYE7kur7EAR9MzS3sNK0Pu.jpg
Rosjanie i Białorusini, w większości, dobrze traktują Polaków.


@Zmorka: bo na wschodzie bardzo nas lubią, poza starcami i debilami z wypranymi mózgami od propagandy, a to jest zdecydowana mniejszość. Szkoda, że nie działa to w drugą stronę i dla Polaka polityka = obywatele, dlatego #!$%@?ć ruskich za putina, a poza tym to wraku nie chcą oddać i brali udział w rozbiorach. Ostatnio nawet oglądałem filmik Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia gdzie
bo na wschodzie bardzo nas lubią, poza starcami i debilami z wypranymi mózgami od propagandy, a to jest zdecydowana mniejszość. Szkoda, że nie działa to w drugą stronę i dla Polaka polityka = obywatele, dlatego #!$%@?ć ruskich za putina, a poza tym to wraku nie chcą oddać i brali udział w rozbiorach. Ostatnio nawet oglądałem filmik Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia gdzie to widać


@Grash-Varrag-Arushat: Szkoda że ich miłość nie zabroniła
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
bo na wschodzie bardzo nas lubią, poza starcami i debilami z wypranymi mózgami od propagandy, a to jest zdecydowana mniejszość. Szkoda, że nie działa to w drugą stronę i dla Polaka polityka = obywatele, dlatego #!$%@?ć ruskich za putina, a poza tym to wraku nie chcą oddać i brali udział w rozbiorach. Ostatnio nawet oglądałem filmik Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia gdzie to widać


@Grash-Varrag-Arushat: Szkoda że ich miłość nie zabroniła
@Yurakamisa:

Żadna dyktatura nie utrzyma się bez poparcia obywateli.

Brzmisz jak europejski utopista który nigdy nie słyszał co się działo za komuny i jak wyglądało jej obalanie.
Dyktatury mogą przeżyć wszystkich ludzi którzy je zaczynali budować, nie przypominając w niczym tego na czym ją budowano i czego chcieli ludzie i trwać całe pokolenia mimo poparcia mniejszego niż trzeba by w Polsce przekroczyć próg wyborczy...